تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (سه‌شنبه) در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان می‌رود. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت برای این دیدار تنها سید جلال حسینی، کاپیتان تیمش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

از سوی دیگر پرسپولیس می‌تواند در این دیدار از خرید جدیدش رونمایی کرده و حریف خود را غافلگیر کند. بشار رسن، هافبک ۲۰ ساله عراقی که به تازگی به جمع شاگردان برانکو اضافه شده، در فهرست آسیایی سرخ‌پوشان قرار گرفته و بازی را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد. البته با توجه به حضور محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده در ترکیب اصلی پرسپولیس که عملکرد خوبی هم در ۳ فصل اخیر داشته‌اند بعید است رسن بتواند شانس بازی پیدا کند.

بازیکن ۲۰ ساله عراقی که هافبک طراح محسوب می‌شود در صورت حضور در زمین باید جای یکی از ستاره‌های ثابت پرسپولیس را بگیرد اما با توجه به اینکه برانکو به سختی دست به ترکیب یازده نفره تیمش می‌زند، شاید رسن نیز به سرنوشت ساسان انصاری دچار شود که پس از گذشت تنها ۴ هفته به تیم سابقش یعنی فولاد خوزستان بازگشت.

در حال حاضر سیامک نعمتی که فصل گذشته در پیکان درخشید هم به دلیل ترافیک بالای خط هافبک پرسپولیس به نیمکت ذخیره‌ها دوخته شده است. باید دید برانکو در دیدار حساس امشب به رسن فرصت حضور در میدان را خواهد داد یا خیر.