پنجعلی روز شنبه در خصوص دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان، گفت: بازی بسیار سختی پیش رو است، اما بسیار خوشبین هستیم و معتقدم از این مرحله نیز با موفقیت صعود خواهیم کرد.
وی افزود: الاهلی حریف بسیار قدرتمندی است، اما اطمینان دارم پرسپولیس توانمندی بیشتری برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد.
مدافع اسبق پرسپولیس در خصوص غیبت «سید جلال حسینی»، گفت: سید جلال یکی از مهم ترین بازیکنان تیم به حساب می آید که به عنوان کاپیتان نیز به بهترین شکل تیم را رهبری می کند و قطعا غیبت او به حساب می آید.
وی تصریح کرد: خوشبختانه امسال پرسپولیس نیمکت بسیار خوبی دارد و بازیکنان جایگزین به بهترین شکل جای سید جلال را پر خواهند کرد.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با انتقاد از رفتار صورت گرفته با «مهدی طارمی»، اظهار کرد: باشگاه باید برروی رفتار لیدرهای خود حساس باشد تا شاهد اینگونه رفتارها نباشیم. لیگ به تازگی شروع شده و برای بروز چنین رفتارهایی خیلی زود است. رفتاری که با طارمی صورت گرفت، اصلا طبیعی نیست و قطعا این اتفاق برای به حاشیه بردن پرسپولیس است.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از اتفاقات بد این روزها مطرح شدن شایعه پاس ندادن به منشا است که این مساله از ریشه دروغ بوده و فقط با این کار می خواهند مانع از موفقیت پرسپولیس شوند.
پنجعلی در پایان، گفت: مطمئن باشید اگر پرسپولیس اسیر این حواشی نشود، خیلی راحت تر از سال قبل قهرمان می شود.
تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه در دیدار رفت خود در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰٫۳۰ در عمان به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.