سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: امروز فقط به فکر برد بودیم و تمام بازیکنان از درون دروازه گرفته تا نوک حمله با تمام وجود تلاش کردند، تمام تمرکز ما روی بازی‌های لیگ برتر است.

به گزارش ایپنا حوزه خوزستان، سیروس پورموسوی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل سپاهان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، گفت: نمی‌خواهم به گذشته برگردم اما در بازی مقابل ایرانجوان اگر هوشمندانه‌تر بازی می‌کردیم حتما نتیجه بهتری می‌گرفتیم اما حالا تمام تمرکز ما روی بازی‌های لیگ برتر است. این پیروزی را به هواداران واقعی فولاد خوزستان که در این مدت ما را تنها نگذاشته‌اند به خصوص خانواده مرحوم حیدری تقدیم می‌کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: امروز فقط به فکر برد بودیم و تمام بازیکنان از درون دروازه گرفته تا نوک حمله با تمام وجود تلاش کردند. ایمان مبعلی هم بزرگی کرد و زمانی که به بازی آمد با تمام توان بازی کرد. خوشحالیم که آرش افشین بعد از مدت‌ها پایش به گلزنی باز شد و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

پورموسوی افزود: در این مدت مشکلاتی برای افشین به وجود آمده بود اما از او به عنوان سرمایه استانی حمایت کردیم و امروز هم با تمام وجودش بازی کرد و خدا را شکر به گل رسید.

انتهای پیام/