تیم فوتبال پیکان با گلزنی بختیار رحمانی بازیکن فصل گذشته فولادخوزستان موفق شد مقابل این تیم در خانه به اولین پیروزی فصل برسد.

پیکان

رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، حجت حق وردی، مهدی شیری، ابوالفضل رزاقپور، امیرحسین کریمی، صادق بارانی(۷۹ ماهان رحمانی)، بختیار رحمانی(۷۰ ابوالفضل ابراهیمی)، مرتضی آقاخان، مهدی مومنی و کنت ایکه چوکو

فولاد خوزستان

حامد لک، فرزاد جعفری، عبدالله کرمی، احمد عبدالله زاده، فرشاد جانفزا(۶۸ آرش افشین)، ایمان مبعلی، علی اصغر آشوری، سینا مریدی(۸۲ یوسف کی شمس)، میلاد بدرقه، عبدالله ناصری و رضا دهقان(۶۰ رحیم زهیوی)

شرح گل

پیکان یک- فولاد خوزستان صفر؛ در دقیقه ٤٣ کرنر ارسالی ابوالفضل رزاق پور با ضربه ی سر بختیار رحمانی به گل اول پیکان تبدیل شد.

شرح بازی

نیمه اول این دیدار تا دقایق پایانی آرام و بدون موقعیت گل دنبال می شد؛ تنها موقعیت بازی تا قبل از گل بختیار رحمانی توسط خود این بازیکن در دقیقه ٣٢ ایجاد شده بود. تک گل بازی در نیمه ی اول در دقایق پایانی و روی کرنر ارسالی رزاق پور و ضربه ی سر رحمانی به دست امد؛ این در شرایطی بود که در اکثر دقایق نیمه ی اول توپ و میدان در اختیار فولادخوزستان بود ولی حمله های پیکان زهردار تر بود و با یک گل هم به رختکن رفت.
در ابتدای نیمه دوم فولاد روی کرنر به گل رسید که داور خطای عبدالله کرمی را گرفت. در ادامه شاهد بازی سریعی تا دقیقه ٦٠ از سوی هر دو تیم بودیم و هر دو تیم هر موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند. در دقیقه ٦٠ پورموسوی مهاجم اصلی خود یعنی زهیوی را وارد بازی کرد و چند دقیقه بعد هم آرش افشین به بازی امد تا فولادی ها با سه مهاجم و تهاجمی تر بازی را دنبال کنند، اما دفاع متمرکز پیکانی ها این اجازه را از انها گرفت و در پایان این پیکان بود که با سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کرد و فولاد پس از پرسپولیس در مقابل پیکان هم بازنده ی میدان شد.

دقایق حساس

دقیقه ٦: شوت آرام  عبدالله ناصری به آرامی از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه ٣٠: ضربه ی سر بختیار رحمانی در پی ارسال از سمت راست خط تهاجمی پیکان با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ٣٩: کرنر ارسالی از سمت راست تیم پیکان توسط مدافعین این تیم به پشت محوطه جریمه برگشت داده شد و در برگشت شوت محکم بازیکنان فولاد که به سمت دروازه می رفت، با واکنش به موقع مدافعین پیکان برگشت داده شد.

دقیقه ٤٥: پاس عالی بختیار رحمانی از میانه ی میدان، مهاجم نیجریه ای پیکان را در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه ی این بازیکن با واکنش حامد لک که زاویه را تنگ کرده بود، به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ٥٢: ارسال دقیق ایمان مبعلی در شلوغی محوطه ی جریمه به سر بازیکنان پیکان برخورد کرد و به کرنر رفت؛ در برگشت عبدالله کرمی جلو کشیده  و می توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند که شوت او با قدرت زیادی به تور کناری دروازه برخورد کرد.

دقیقه ٥٥: بلافاصله بعد از حمله ی پیکانی ها بختیار رحمانی روی کات بک کنت صاحب موقعیت شد که شوت او با تکل ناصری برگشت داده شد.

دقیقه ٥٧: شوت کنت مهاجم نیجریه ای پیکان از پشت محوطه جریمه با واکنش لک در اختیار او قرار گرفت.

دقیقه ٦٠: ارسال دقیق کرنر از سوی مبعلی باز هم با ضربه سر کرمی روبرو شد و اینبار ضربه ی سر کرمی پس از برخورد به زمین از بالای دروازه به بیرون رفت.