به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم سوپرلیگ کاراته دیروز (جمعه) در مجتمع ورزشی غدیر برگزار شد و در پایان در گروه اول دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۸۹ امتیاز انفرادی عنوان صدرنشین را به دست آورد. تیم مناطق نفت خیز جنوب نیز با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۶۷ امتیاز انفرادی در جایگاه دوم گروه یک قرار گرفت.

در گروه دوم نیز تیم توسعه نوآوری شهر با ۲۴ امتیاز صدرنشین شد و تیم پاس قوامین با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۴۶ امتیاز انفرادی به عنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

بدین ترتیب در هفته پایانی این رقابت‌ها که پنجشنبه (۱۹ اسفندماه) برگزار می‌شود، در مرحله نیمه نهایی دانشگاه آزاد به مصاف پاس قوامین می‌رود و توسعه نوآوری شهر رودرروی مناطق نفت خیز جنوب قرار می‌گیرد تا دو تیم برنده در این مسابقات ضمن راهیابی به فینال، برای تصاحب کاپ قهرمانی سوپرلیگ مبارزه کنند.

اما در بازی‌های هفته چهارم سوپر لیگ و در گروه اول، مرحله سوم این پیکارها با پیروزی ۲۸ بر صفر مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه آزاد مقابل رقبای‌شان به پایان رسید. در مرحله چهارم کلینیک آریان کرمانشاه ۱۵ بر ۹ مقابل فتح تهران به برتری رسید و دانشگاه آزاد در جدالی بسیار نزدیک و دیدنی ۱۴ بر ۱۳ مغلوب مناطق نفت خیز جنوب شد. در مرحله پنجم هم دانشگاه آزاد و مناطق نفت خیز جنوب با نتایج مشابه ۲۸ بر صفر حریفان‌شان را شکست دادند.

در گروه دوم این رقابت‌ها و در مرحله سوم، بیمه ما ۲۸ بر صفر آوای رزم را برد و جدال توسعه نوآوری شهر و پاس قوامین در دیداری نزدیک با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به سود توسعه نوآوری شهر به پایان رسید. در مرحله چهارم توسعه نوآوری شهر ۱۹ بر ۹ گوجوریو سی واکای کردستان را برد و نتیجه بازی پاس قوامین و آوای رزم، ۲۶ بر یک به سود پاس قوامین به پایان رسید. در مرحله پنجم نیز، پاس قوامین و بیمه ما با نتیجه ۱۸ بر ۸ به کار خود پایان دادند و آوای رزم با نتیجه ۱۸ بر ۶ گوجوریو سی واکای کردستان را از پیش رو برداشت.