کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: متاسفانه طباطبایی نتوانست به قولش عمل کند و امیدوارم قول رئیس جدید فدراسیون در مورد پاداش‌ها عملی شود.


ذبیح‌الله پورشیب  در مورد پرداخت پاداش‌های رقابت‌های جهانی اتریش عنوان کرد: متاسفانه طباطبایی نتوانست به قولش در این مورد عمل کند ولی باید به این نکته توجه شود که این وعده فدراسیون است و تنها قول سرپرست فدراسیون نبوده است. امیدوارم رئیس جدیدی فدراسیون این موضوع را نادیده نگیرد.

وی ادامه داد: بالاخره این تیم تاریخ‌ساز شده و باید به نوعی از بچه‌ها تقدیر شود. واقعا ۳۰ میلیون تومان برای مدال‌ جهانی مبلغی نیست و ارزش کار نفرات بالاتر از این حرف‌ها است ولی در هر صورت این تقدیر به نوعی برای نفرات ایجاد انگیزه محسوب می‌شود. اینگونه تقدیر‌ها حتی برای کاراته‌کاهای دیگر هم ایجاد انگیزه می‌کند تا به تیم ملی بیایند و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند. به هر صورت امیدوارم تقدیر از نفرات فراموش نشود.

 
 
امیدوارم رئیس جدید با کمک وزارت ورزش و یا استفاده از اسپانسرها بتواند این کار را انجام دهد. لیاقت بچه‌ها بالاتر از این حرف‌ها است و این مبالغ واقعا ناچیز است. قولی است که فدراسیون کاراته داده و منتظر عملی شدن آن هستیم.
 
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: به فرانسه آمدم تا در کنار حضور در کمپ تمرینی برای حضور در مسابقات کاراته وان این کشور آماده شوم. در شرایط خوبی به سر می‌برم و امیدوارم به اهدافم در این سفر برسم