.
مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره آخرین وضعیت این تیم برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان گفت: در روزهای آینده تمرینات تیم را شروع خواهیم کرد. تقریبا اسکلت اصلی تیم را حفظ کرده‌ایم فقط چند جابه‌جایی در تیم ما صورت گرفت ما اهداف بزرگی پیش‌رو داریم. باید در جام باشگاه‌های جهان از اعتبار قاره آسیا دفاع کنیم.
سرمربی تیم بانک سرمایه در واکنش به این موضوع که بسیاری تیم او را به‌نوعی تیم ملی والیبال می‌دانند، تصریح کرد: من نمی‌دانم چرا پشت‌سر تیم ما این قدر حرف‌های بیهوده زده می‌شود. در تیم ما دو جابه‌جایی مهم صورت گرفت. میلاد عبادی‌پور از ما جدا شد که به جای او مجتبی میرزاجانپور را جذب کردیم و به جای فرهاد ظریف هم مهدی مرندی را آوردیم. ضمن اینکه چاجیچ هم از تیم بانک سرمایه رفت. امسال بودجه باشگاه نسبت به سال گذشته کمتر هم شده است و بازیکنان با قراردادهای کمتری با ما توافق کردند.
وی درباره جام باشگاه‌های جهان و اینکه تیم بانک سرمایه به‌دنبال قهرمانی خواهد بود یا نه، گفت: ما به‌هیچ‌عنوان قصد نداریم انتظارات را از خود بالا ببریم. کارمان به شدت در بازی‌های جام باشگاه‌های جهان سخت است چرا که تعداد تیم‌ها از ۶ به ۸ افزایش یافته و بدون شک بازی‌ها بیشتر می‌شود. بهترین تیم‌های دنیا به این مسابقات می‌آیند و هر تیمی هم سعی می‌کند بهترین والیبالیست‌ها را همراه خود بیاورد تا بهترین نتیجه را بگیرید. بانک سرمایه اولین تجربه خود در جام باشگاه‌های جهان را پشت‌سر می‌گذارد و ما در این تجربه شانسی برای قهرمانی نداریم. اگر روی سکو برویم شاهکار کرده‌ایم. امیدوارم نمایش آبرومندی را ارائه کنیم تا شرمنده ایرانی‌های عزیز و قاره آسیا نشویم.