به گزارش خبرگزاری ایپنا،رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۷ تا ۲۰ تیرماه در شهر تایچونگ چین تایپه (تایوان) برگزار شد و طی آن آرمیده موفق شد در وزن ۴۲ کیلوگرم صاحب مدال برنز شود. او در فاصله اندکی پس از این مسابقات بیمار شد.
رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ایران با وجود بیماری او گفت که آرمیده در مبارزه با بیماری شجاعت و قدرت زیادی از خود نشان داده است.
حمایت از آرمیده در شبکه های اجتماعی ادامه دارد. جردن باروز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز با ارسال پیامی در اینستاگرام از آرمیده حمایت کرد.
گفتنی است، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی با ارسال نامه ای به ننادلالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی خواستار اعطای تندیس استقامت به ابوالفضل آرمیده شده بود.، و قرار است دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با دعوت رسمی فدراسیون کشتی عصر روز جمعه ۲۸ آبان ماه این تندیس را به خانواده آرمیده اهداء می نماید.
وی در این نامه خاطر نشان کرد: آرمیده دارنده مدال برنز نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۶ میلادی، مدتی است با یک بیماری پر رنج دست و پنجه نرم کرده و مانند مسابقات کشتی خود، با رقیبی بسیار سرسخت تر از تمامی حریفانش، با این بیماری مبارزه می ‌کند و تسلیم نشده است.