به گزارش خبرگزاری ایپنا چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور ۱۰ تیم خارجی و ۳ تیم ایرانی روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم ایزی پایپ کاشان به عنوان قهرمانی رسید و تیم های تایتان مرکوری آمریکا و ستارگان ساری نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 

 

رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

 

۱- ایزی پایپ کاشان ۲- تایتان مرکوری آمریکا ۳- ستارگان ساری ۴- خیموری مغولستان ۵- رایندی گرجستان ۶- هند ۷- بوداپست اس سی مجارستان ۸- بیمه رازی ۹- بی اس برادرز قزاقستان ۱۰- منترال کاناداد ۱۱- تاجیک ایر تاجیکستان ۱۲- کلیچیک قرقیزستان ۱۳- ان اس ای آکادمیک بلغارستان

 

 

 

نتایج دیدارهای کسب شده به شرح زیر است:

 

فینال: ایزی پایپ کاشان ۶- تایتان مرکوری آمریکا ۴

 

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری ۶ – توماس گیلمان ۴

 

۶۱ کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی ۷ – آلن واترز صفر

 

۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاده خلیلی۶ – برنارد فوترل ۳

 

۷۰ کیلوگرم: محمد نادری، برنده ۲ – فرانکلین گومز ۲

 

۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی۴ – نازاری کولچیتسکی ۵

 

۷۹ کیلوگرم: رضا افضلی صفر – کایل داک ۱۲

 

۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۱ – دیوید تیلور ۳

 

۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی ۴- نیکلاس هفلاین ۲

 

۹۷ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف صفر – کایل اسنایدر ۱۱

 

۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی- نیکولاس گویازدوفسکی

 

 

 

رده بندی: ستارگان ساری ۹- خیموری مغولستان یک

 

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا ۴ – تسوگبادراخ تسونسورن ۳

 

۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده – باسانیام باتچولون (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)

 

۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی ۵- تولگا تومور اوچیر ۹

 

۷۰ کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف ۱۰ – باتبایار لوتبایار صفر

 

۷۴ کیلوگرم: ماگومدرسول قاضی ماگمدوف ۱۰- باتسوخ بولدخو صفر

 

۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار ۱۰ – توربولد گانبولد صفر

 

۸۶ کیلوگرم: اسماعیل محمودی، برنده – گانخویاک گانباتار (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)

 

۹۲ کیلوگرم: اباذر اسلامی ۱۲- تومبوبات مونگوانشگای ۲

 

۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان۶ – باتسوخ زوریگباتار ۲

 

۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده ۱۱ – اویون باتار مونخ اردن صفر

 

 

 

فینال: ایزی پایپ کاشان ۶- تایتان مرکوری آمریکا ۴

 

رده بندی: ستارگان ساری ۹- خیموری مغولستان یک

 

مقام ۵-۶: رایندی گرجستان ۶- هند ۴

 

مقام ۷- ۸: بوداپست اسی سی مجارستان، برنده – بیمه رازی (حاضر نشد)

 

مقام ۹-۱۰: بی اس برادرز قزاقستان ۶ – مونترال ۴

 

مقام ۱۱- ۱۲: تاجیک ایر تاجیکستان ۶ – کلیچیک قرقیزستان ۴

 

 

 

دیدارهای نیمه نهایی:

 

دیدار تیم های اول گروه A و Bـ:

 

تایتان مرکوری آمریکا ۹- خیموری مغولستان یک

 

دیدار تیم های اول گروه C و Dـ:

 

ایزی پایپ کاشان ۶- ستارگان ساری ۴

 

دیدار تیم های دوم گروه A و Bـ:

 

هند ۷- بوداپست اس سی مجارستان ۳

 

دیدار تیم های دومگروه C و Dـ:

 

رایندی گرجستان، برنده- بیمه رازی (حاضر نشد)

 

دیدار تیم های سوم گروه A و Bـ:

 

مونترال کانادا ۶- تاجیک ایر تاجیکستان ۴

 

دیدار تیم های سوم گروه C و Dـ:

 

بی اس برادرز قزاقستان ۷- کلیچیک قرقیزستان ۳

 

 

 

نتایج دیدارهای مقدماتی:

 

دور اول:

 

گروه Aـ:

 

تایتان مرکوری آمریکا ۹- مونترال کانادا یک

 

هند ۹- ان اس ای آکادمیک بلغارستان یک

 

گروه Bـ:

 

خیموری مغولستان ۸- تاجیک ایر تاجیکستان ۲

 

گروه Cـ:

 

بیمه رازی ۱۰- بی اس برادرز قزاقستان صفر

 

گروه Dـ:

 

ایزی پایپ کاشان ۷- رایندی گرجستان ۳

 

 

 

دور دوم:

 

گروه Aـ:

 

تایتان مرکوری آمریکا ۸- هند ۲

 

مونترال کانادا ۷ – ان اس ای آکادمیک بلغارستان ۳

 

گروه Bـ:

 

خیموری مغولستان ۴ – اس سی بوداپست مجارستان ۴

 

گروه Cـ:

 

ستارگان ساری ۶- بیمه رازی ۴

 

گروه Dـ:

 

ایزی پایپ کاشان ۱۰- کلیچیک قرقیزستان صفر

 

 

 

دور سوم:

 

گروه Aـ:

 

تایتان مرکوری آمریکا ۱۰- ان اس ای آکادمیک بلغارستان صفر

 

هند ۶ – مونترال کانادا ۴

 

گروه Bـ:

 

اس سی بوداپست مجارستان، برنده ۵ – تاجیک ایر تاجیکستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۹ به ۱۸ به سود مجارستان)

 

گروه Cـ:

 

ستارگان ساری ۹- بی اس برادرز قزاقستان یک

 

گروه Dـ:

 

رایندی گرجستان ۱۰- کلیچیک قرقیزستان صفر