به گزارش ایپنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سایپا اظهار داشت:ما با تیم با کیفیتی بازی داریم و سایپا جوانان خوبی دارد و علی دایی امسال تیمی مدعی را ساخته است. با توجه به سه امتیازی که در بازی قبل گرفتیم از نظر روحی آماده این بازی هستیم. هر چند مشکلاتی مثل مصدومیت بازیکنان داریم.

گل‌محمدی ادامه داد: تمرینات خوبی داشته‌ایم. مطمئنا فردا بازی جذاب خواهد بود. آنها بازیکنان سرعتی و تکتیکی دارند و دنبال فوتبال بازی کردن هستند و ما هم فوتبال خوبی را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنم تقابل دو تیم یک بازی فنی و با کیفیت بالا را رقم بزند و امیدوارم بازیکنان ما مثل ۴ بازی گذشته با انرژی بازی کنند تا فردا هم یک بازی خوب را رقم بزنند و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهرا قرار بود امروز نشستی در کمیته اخلاق برای پیگیری وضعیت فرزاد حاتمی برگزار شود و آیا تکلیف این بازیکن مشخص شده یا خیر، گفت: قرار است امروز عصر نشستی در مورد حاتمی برگزار شود و ما تا آن زمان باید منتظر بمانیم تا ببینیم وضعیت او چه خواهد شد. امسال فقط ۱۰ بازیکن بزرگسال داریم که فرزاد حاتمی یکی از آنهاست و در نبود او ما ضرر می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازیکن دچار اشتباه شده ولی خطای آن به گردن باشگاه افتاده و می‌توانستند از نظر مالی او را جریمه کنند اما اینکه باشگاه را از داشتن بازیکن محروم کنند رای چندان مناسبی نیست و فکر می‌کنم این حکم سخت‌گیرانه است.

گل‌محمدی در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیمش گفت: هادی محمدی خیلی وقت است که با ما نیست و سینا عشوری،‌ محمد نوری و آغاسی را در اختیار نداریم. فرزاد حاتمی نیز محروم است و فعلا از وجود او محروم هستیم.