احمدرضا طاهری از تهیه کنندگان موفق رادیو و تلویزیون به عنوان مشاور رسانه ای فدراسیون بسکتبال منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، وی از تهیه کنندگان و برنامه سازان رادیو ورزش و تلویزیون است و سابقه طولانی در این عرصه دارد. طاهری سالها تهیه کننده برنامه مجله بسکتبال از رادیوورزش بود و در همین خصوص رامین طباطبایی (رییس فدراسیون بسکتبال) هفته گذشته در حکمی احمدرضا طاهری را به این سمت منصوب کرد.

بدون شک حضور طاهری در فدراسیون بسکتبال می تواند یکی از انتخابهای خوب رئیس جدید باشد که یکی از اهالی رسانه را مامور رسیدگی به امور هم صنفی های خود کرده است.

احمدرضا طاهری از امروز شنونده است

احمدرضا طاهری روزنامه دستش نبوده. سایت و خبرگزاری هم نداشته یا کانال تلگرامی که توی اون بسکتبال بنویسه اما شنونده های رادیویی وقتی به حواس شنوایی شون برگردند می گن؛ احمدرضا طاهری! آهان؛ همون تهیه کننده برنامه های صبحگاهی رادیو ورزش .

برنامه هایی با محتوای شور و نشاط صبحگاهی که انرژی و احساس خوبی اول صبحی در بین مخاطبانش ایجاد کنه. بسکتبالیستها هم با کمی رجوع کردن به آرشیو ذهنی خودشون نام احمدرضا طاهری رو به یاد می آرن که بارها روی گوشی اونا بهشون زنگ زده و قرار یه گفتگوی رادیویی رو گذاشته. طاهری هم توی بسکتبال یه دوره ای سختی کشیده که البته بماند.

طاهری از جایی می آد که ارتباطاتش یک سویه نیست و می دونه هر کسی که فعالیتهای ورزشی رو برای رسانه ای پوشش می ده، باید به طرز تفکر دیگران هم احترام بذاره . با همه تفکراتی که یکسان نباشند. این همه شبکه های اجتماعی با افراد مشغول در عرصه خبری بسکتبال، ممکنه در روز دهها ایده داشته باشند که ایده هاشون محترمه  اما گاهی اعتبار یک رسانه، به اعتبار افرادي بستگی داره كه اونو اداره مي كنند. طاهری از یک کار رسانه ای اومده که تخصص و دانش خودش رو هر روز با جذب مخاطبان رادیو نشون داده و امروز در فدراسیون بسکتبال در ارتباط با یک کار رسانه ای متفاوت دیگه پست گرفته. اینجا مخاطبان طاهری ازعامه مردم نیستند. یک سری افرادی هستند که چند سالی میشه توی این حرفه امتحان پس داده اند. طاهری مثل شنوندگان رادیو نباید منتظر زنگ زدن اونا باشه و باید اول از هر کاری نشانی بچه های رسانه ای در بسکتبال رو دونه دونه بگیره و تلفن بزنه و ببینه چی می گن چون این بچه هایی رو که من دیدم تا حالا ندیدم چیزی بخوان فقط خواستن حرف شونو بزنن که اونم توی سیستمهای زورمدارانه بسکتبال هر وقت اومدن حرف بزنن یه برچسبی بهشون زدند؛ از فلانی خط می گیره، با فلان باشگاه بسته و… تو خود حدیث مفصل بخوان از این افاضات صدمن یه غاز آقایان.

ما طاهری رو فقط در حد اینکه یه مسئولیتی گرفته باشه و به حکم انتصابش دل خوش باشه نمی بینیم چون طاهری از امروز مقابل بچه های رسانه مسئولیت بیشتری داره. اونایی که خالصانه برای بسکتبال زحمت می کشند و توی رسانه هاشون برای اینکه اسم بسکتبال بیاد کلی حرف می شنوند حق دارند با هر تفکری که دارند و از هر زاویه ای که به بسکتبال نگاه می کنند، حرفشونو بزنن.

مخلص کلام اینکه طاهری اینجا دیگه تهیه کننده نیست، شنونده است.