به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان : محمود فکری درباره عملکرد متفاوت تیم نفت مسجدسلیمان در نیم فصل اول و دوم لیگ آزادگان، اظهار کرد: این طبیعت فوتبال و قابل پیش بینی می‌باشد. در فوتبال این بالا و پایین آمدن‌ها در جدول امر طبیعی فوتبال است. تلاش ما برای قهرمانی بود که به این مهم رسیدیم.

وی در مورد ادامه همکاری‌اش با این تیم گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست، باید تکلیف اسپانسر مشخص شود و بعد ببینیم چه می‌شود؟! آن زمان می‌توانیم در مورد برنامه‌های آینده‌مان صحبت کنیم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که تیم بدون پول تبدیل به نفت تهران و استقلال خوزستان خواهد شد.

فکری در پاسخ به سوال دیگر که آیا در فصلی که گذشت از ماندن در مسجدسلیمان راضی بودید؟ عنوان کردند: از مدیریت نفت مسجدسلیمان و حمایت‌هایی که صورت گرفت رضایت داشتم. خدا را شکر همکاری لازم با من انجام شد و در کل کار گروهی و با برنامه باعث موفقیت تیم شده است. بازهم از مجموعه نفت صمیمانه تشکر می‌کنم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص تأثیرگذارترین بازیکن نفت مسجدسلیمان در فصلی که گذشت، گفتند: کل تیم با هم همدل و همه بچه‌ها بهترین بودند. در کنار بازیکنان، مجموعه و مدیریت نفت هم نقش بسزایی داشتند. باید گفت تمام خانواده بزرگ نفت مسجدسلیمان یک بازیکن مثمرثمر بوده‌اند. این موفقیت را مدیون لطف خدا و زحمات تک تک بازیکنان و مجموعه‌مان هستیم.

وی در رابطه با اینکه با صعود نفت مسجدسلیمان، خوزستان صاحب چهار نماینده در لیگ برتر شد، گفتند: فوتبال خوزستان آنقدر پتانسیل دارد که دارای ۴ نماینده در لیگ برتر باشد. اینکه فقط ۴ تیم داشته باشید کافی نیست. باید امکانات مالی و اسپانسر نیز وجود داشته باشد تا حمایت های لازم در طول فصل صورت گیرد. در فصلی که گذشت استقلال خوزستان و گاهی نفت آبادان هم با مشکل مالی مواجه شده‌اند. البته با توجه به ظرفیت های موجود در خوزستان، می‌توان مشکل تامین مالی تیم‌های خوزستان را برطرف کرد.