خبرگزاری ایپنا _

بازی استقلال و ذوب آهن با پیروزی استقلال به پایان رسید.

این بار می شود به بازنده تبریک گفت !

به قلعه نوعی برای تیمی که ساخته تبریک گفت ؛ به ذوب آهن که در تمام مدت بازی رفت و برگشت هرگز پا پس نکشید و به معنای واقعی کلمه “جنگید” ؛

باید به قلعه نوعی،  به مدیران باشگاه ذوب آهن ، بازیکنان و به مردم اصفهان تبریک گفت.

اما افسوس که فرافکنی های سر مربی ذوب آهن شیرینی این بازی زیبا را تلخ کرد .او که از چندی  قبل از فیفا گرفته تا سر مربی تیم ملی را مقصر شکست احتمالی خودش معرفی کرده بود ، در پایان مقامات فدراسیون و داور را هم از این فرافکنی محروم نکرد!

همه مقصر بودند الا تعویضی که جواب نداد،بهتر بودن تیم استقلال با وجود تیام، حمایت تعداد زیاد طرفداران تیم استقلال ،بی دقتی فورواردهای ذوب آهن در زدن ضربات آخر ، حتی در آخرین لحظه اگر شوت عطایا با دقت بیشتری زده می شد الان بجای استقلال ذوب آهن راهی مرحله بعد میشد.

اهانت های عده ای اوباش که مسئولین باشگاه جرات برخورد با آن ها را ندارند غیر قابل تحمل است ولی آیا وقتی به حمایت از شما به دیگران چنین توهین هایی می کردند اعتراض کردید؟!

چرا بر روی  این اوباش نام تماشاگر نما گذاشته اید ؟ چرا یک بار هنگام بازی بعلت اینگونه اهانت به دیگران زمین را ترک نکردید تا خود طرفداران این ارازل را از خود جدا کنند؟!

آقای قلعه نویی جرات داشته باشید و اعتراف کنید که این ارازل و اوباش دست پروده همان (علی ها) هستند که در مصاحبه ها جو سازی می کنند!

فرافکنی کافیست …از ماست که بر ماست ! کمی در خودتان بگردید؛  ببینید هیچ سر نخی از شما در این میان یافت نمی شود ؟!

اگر سر نخی پیدا نکردید این بار که در یک بازی این ارازل و اوباش به داور و تیم شما اهانت کردند زمین را ترک کنید تا این سنتی شود برای ایستادن در مقابل این ارازل و اوباش.

قلعه نوعی بدون شک بهترین مربی باشگاهی ایران است .او هر تیمی را که تحویل گرفته به اوج رسانده است  .او تیم ته جدولی ذوب آهن را تحویل گرفت و تبدیل به کابوس تیم های تهرانی کرد.اما این باخت با نتیجه سه بر یک دلیل محکمی برای  برتری استقلال است.

ح-ع

۲۶/۲/۳۷

چالوس