پیام تبریک حیدر فرمان به صدیقی/رئیس فدراسیون جهانی کوراش: در ۴ سال گذشته فدراسیون ووشو در بسیاری از ابعاد الگویی برای توسعه ورزش بوده است

رئیس فدراسیون جهانی کوراش انتخاب امیرصدیقی به عنوان رئیس فدراسیون ووشو را تبریک گفت.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران ،ایپنا ؛ حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش طی پیامی انتخاب امیرصدیقی به عنوان رئیس فدراسیون ووشو را تبریک گفت.

در پیام حیدر فرمان آمده است:

دکتر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو ایران، عضو هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا و رئیس کمیته حقوقی فدراسیون جهانی کوراش

امیدوارم که حال شما خوب باشد.

از مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون شما که در تاریخ ۱۳ تیر ماه و با حضور معاون وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران و دبیر کل کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران و همچنین کلیه اعضای واجد شرایط برای رای دادن برگزار شد، مطلع شدم. در نتیجه، شما مجموعا با ۴۹ رای از ۵۰ رای انتخاب شدید.

نتیجه انتخابات گواهی بر سختکوشی و دستاوردهای شما در ورزش است، شناختی که نه تنها به کشور شما بلکه در سطح بین‌الملل گسترش می‌یابد. تحت ریاست جنابعالی، در چهار سال گذشته تیم‌های ووشو و کوراش ایران نتایج قابل توجهی در سطح جهانی کسب کرده‌اند و در بسیاری از ابعاد الگویی برای توسعه ورزش بودند.

از طرف تمام اعضا فدراسیون جهانی کوراش، مجدداً به شما تبریک می‌گوییم و باور خود را به توانایی‌های شما برای هدایت فدراسیون ووشو ایران حتی به موفقیت های بیشتر در دوره آتی ابراز می نماییم.

برای شما و تمامی مدیران و اعضای هیئت رئیسه منتخب آرزوی خوشبختی و موفقیت داریم.