محرومیت کنعانی‌زادگان؛ احتمال جدایی مدافع پرسپولیس!

بدهی هفتاد هزار دلاری کنعانی‌زادگان طی روزهای آتی با اعلام رای رسمی در خصوص محرومیت این بازیکن همراه خواهد شد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ محمدحسین کنعانی زادگان با شکایت ایجنت سابق خود اکنون محکوم به پرداخت جریمه هفتاد هزار دلاری شده که مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد می‌شود. موضوعی که طی روزهای اخیر باعث شده تا این بازیکن کاملا از شرایط روحی مناسب خارج شود و حتی دعوت باشگاه برای حضور در سفارت هلند و دریافت ویزا را نیز بی پاسخ گذاشته است!

به گزارش ورزش سه، کنعانی زادگان که فصل گذشته علیرغم پیشنهادات مالی مناسبی که در اختیار داشت، در نهایت با پرسپولیس به توافق دست یافت اکنون گلایه‌هایی بابت مبالغ دریافتی به عنوان تنها ملی‌پوش ایرانی حاضر در لیست سرخ‌ها نیز دارد. این در حالیست که باشگاه مدعی است که او باید به مفاد قرارداد دو ساله خود در خصوص این باشگاه پایبند باشد.

از سوی دیگر جریمه ۷۰ هزار دلاری باعث شده تا اکنون این بازیکن با محرومیت سه هفته ای نیز مواجه باشد و به این ترتیب سه بازی ابتدایی لیگ را نیز از دست خواهد داد. در نهایت اختلاف مالی شکل گرفته باعاث شده تا کنعانی زادگان در انتظار پیشنهادات خارجی‌اش بماند و در صورتی که پیشنهاد اماراتی‌اش جدی شود بعید نیست فصل آتی از جمع سرخ‌ها بار دیگر جدا شود.

گفته می‌شود با توجه به اینکه جریمه ۷۰ هزار دلاری باعث خواهد شد او در همین فصل مبلغی نزدیک به ۵ میلیارد از دست بدهد و نسبت به برخی بازیکنان نیز دریافتی کمتری خواهد داشت، موضوع پیشنهاد خارجی‌اش را دنبال خواهد کرد تا از حیث مالی دچار خسارت نشود.

این در حالیست که باشگاه پرسپولیس در اواخر فصل گذشته و بعد از اطلاع از این ماجرا، در گفتگوهایی که با ایجنت سابق مدافع ملی پوش خود داشت، درخواست کرده بود که مساله شکایت را به تاخیر انداخته تا این باشگاه از این حیث متضرر نشود. اکنون با تعطیلی لیگ و پیگیری صورت گرفته، کنعانی زادگان با جریمه هفتاد هزار دلاری و محرومیت مواجه شده و نزدیکان وی ادعا می‌کنند در صورتی که این موضوع حل نشود، او برای ایجاد شرایط مالی مناسب شاید مجبور به ترک این باشگاه و بررسی پیشنهاد خارجی‌اش شود.

در شرایطی که طی روزهای اخیر بازیکنانی که با این باشگاه قرارداد دارند با برنامه ریزی باشگاه در سفارت حضور یافته تا ویزای هلند برای برگزاری اردو را دریافت کنند، کنعانی زادگان پاسخی به این درخواست نداشته و حتی پاسپورت خود را نیز در اختیار مدیریت تیم قرار نداده است تا این بحث و گمانه زنی‌ها جدی شود.

۲۵۸ ۲۵۸