عکس | استوری مبهم ستاره استقلال؛ جدایی یا ادامه همکاری؟

ابوالفضل جلالی با انتشار استوری شرایط خود را مبهم‌تر از قبل کرد!

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ ابوالفضل جلالی ستاره فصل گذشته استقلال با انتشار استوری معنادار شرایط حضور یا جدایی خود در این تیم را مبهم‌تر از قبل کرد و به شایعات درباره خود دامن زد!

به گزارش ورزش سه، ابوالفضل جلالی با انتشار تصویری از خود و استفاده از قلب آبی ابراز علاقه خود به تیم استقلال و هواداران این تیم را بار دیگر نشان داد، اما نکته جالب این تصویر در حالی است که چمدان در دست دارد و این ابهام که یک پیام خداحافظی برای استقلالی‌ها ارسال کرده را به وجود آورد!

نکته عجیب درباره ابوالفضل واکنش نشان ندادن باشگاه استقلال به شرایط این بازیکن است و با جذب میلاد زکی‌پور احتمال جدایی این بازیکن را قوت بخشیده است، اما هنوز اعلام رسمی از شرایط این بازیکن انجام نداده است.

2051820

جلالی چندی قبل قرارداد خود را به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد تا همچنان هواداران این تیم امیدوار به حضور او در پیراهن استقلال باشند اما به نظر می‌رسد که این قرارداد برای این امضا شده تا جلالی بعد از پشت سرگذاشتن دوران سربازی خودش مشکلی برای حضور مجدد در استقلال نداشته باشد.

باید دید وضعیت این بازیکن چپ‌پای استقلال به چه شکل پیش خواهد رفت و در نهایت او در جمع آبی‌ها باقی‌ خواهند ماند یا با توجه به اینکه از اول تیر مشمول خدمت سربازی شده است به تیم ملوان خواهد پیوست.

۲۵۸ ۲۵۸