بررسی برنامه‌های تنیس روی میز زنان در دفتر معاون وزیر ورزش وجوانان با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون

برنامه های تنیس روی میز بانوان با حضور آقای قارداشی و سرکار خانم کیوانی رئیس و نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در دفتر معاونت توسعه ورزش بانوان در مورد بررسی قرار گرفت.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش ایپنا علی قارداشی روز یکشنبه ضمن تشریح فعالیت های بانوان در رشته تنیس روی میز اظهار امیدواری کرد و‌ گفت: در حال حاضر دو ورزشکار از بخش بانوان در بالاترین رده تمرینی برای کسب سهمیه تلاش می کنند.

 

وی افزود: ندا شهسواری و شیما صفاری به زودی تمرینات خود را در اردوی کردستان آغاز کرده و در مسابقات کسب سهمیه شرکت می‌کنند و امیدواریم با تلاش و تمرینات مطلوب و برگزاری اردوهای هماهنگ، این دو ورزشکار موفق به کسب سهمیه شوند.

 

همچنین خانم کیوانی نایب رئیس فدراسیون نیز بر برگزاری جلسات منظم نایب رییسان هیئت های ورزشی و هماهنگی در امور مختلف تاکید کرد.

 

خانم دکتر فرهادی زاد نیز ضمن تقدیر از رئیس و نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز بر سلامت ورزشکاران در دوران کرونا تاکید نمودند و همچنین استفاده از فرصت های به دست آمده بر اساس هماهنگی با ستاد مدیریت کرونا جهت برگزاری اردوهای تمرینی را سفارش کردند.

 

وی افزود: فدراسیون تنیس روی میز در دو المپیک گذشته با کسب سهمیه در رقابت ها شرکت داشتند؛ تلاش امروز فدراسیون بر حضور ورزشکاران زن ایرانی با کسب سهمیه در بازی‌های المپیک زمینه رشد این رشته را در بین جوانان ایرانی مهیا می سازد.