تیم های هندبال شهید شاملی کازرون شگفتی سازان لیگ برتر ۹۹

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) پس از منحل شدن تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان به دلیل مشکلات مالی حدود ۲ سال پیش تمامی بازیکنان این تیم که بعضا ملی پوش بودند راهی تیم هندبال شهید شاملی کازرون شدند، تا این بازیکنان در میدان دیگری موفقیت‌های خود را به اثبات برسانند.

هندبال استان فارس در رده بانوان و آقایان همواره حرف اول را در کشور می زند و شهرستان کازرون نیز یکی از قطب‌های مطرح کشور در این رشته بوده و ملی پوشان زیادی را به ورزش کشور معرفی کرده است.

تیم بانوان شهید شاملی کازرون در سال ۹۸ در نخستین حضور خود در لیگ برتر، چهره قدرتمندی از خود نشان داد و به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و امسال با حمایت‌های بیشتر مالک خود و مدیریت تیم و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت اکنون در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار دارد .

این تیم با قهرمانی در این رقابت ها می تواند شایستگی های خود را بیشتر از سال گذشته به رخ همگان بکشاند.

خانواده شاملی با اداره ۲ تیم هندبال در لیگ برتر خدمات ارزشمندی را به ورزش کشور ارائه داده اند و تیم هندبال آقایان شهید شاملی قرار است به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا حضور یابد که افتخار بزرگی برای کشور است.

‌پیش از این مهرتاش شاملی گفته بود که با توجه به صدرنشینی تیم‌های بانوان و آقایان این باشگاه در لیگ برتر و نتایج درخشان این دو تیم باید برای رشد و تقویت این استعدادهای درخشان در استان فارس گام های موثری برداشته شود.

تیم بانوان هندبال شهید شاملی روز دوشنبه در دیدار فینال رقابت های لیگ برتر مقابل تیم اشتهاد سازه به میدان می رود و در صورت پیروزی بر حریف خود و کسب عنوان قهرمانی می تواند پازل موفقیت های این باشگاه قدرتمند را تکمیل کند و ارزش‌های مدیریت این باشگاه را دوچندان کند.

گفتنی است خدیجه قانع سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی کازرون، به عنوان نخستین بانوی ایرانی، مدرک مربیگری درجه B جهانی را در این رشته کسب کرده است.

خبرنگار:امیدشایان نژاد