دیدارعیدانه معاونت خبرگزاری ورزش ایران با رئیس فدراسیون ورزش همگانی

ایپنا- تهران- معاونت خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) روز چهارشنبه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با رئیس فدراسیون ورزش همگانی دیدار و جهت تعامل هرچه بیشتر این رسانه با این فدراسیون تصمیمات موثری اتخاذ شد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا، امیدشایان نژاد معاونت خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) روز چهارشنبه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با دکترافشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش همگانی دیدارکرد.

 

در این دیدار مباحث مختلفی جهت تعامل هرچه بیشتر فدراسیون ورزش های همگانی با خبرگزاری ایپنا و همچنین ارتقای سطح انعکاس اخبار و رویدادهای مهم این فدراسیون در سال جاری توسط این رسانه ، مورد توجه قرار گرفت.

 

معاونت خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) در خصوص این نشست گفت: ورزش همگانی از آن‌جا که در بین خانواده ها و جامعه ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است باید بیش از سال های گذشته به آن توجه شود که یکی از الزامات توجه به آن انعکاس برنامه های مختلف این فدراسیون است.

 

وی افزود: اکنون با توجه به شرایط کرونا تا اندازه ای ورزش همگانی به صورت حضوری در کشور کمرنگ شده اما با برنامه ریزی و توسعه زیرساخت های مجازی می توان ورزش همگانی را به خانه های مردم ببریم.

 

شایان نژاد تصریح کرد: این خبرگزاری آمادگی خود را برای تعامل و انعکاس رویدادهای مختلف فدراسیون همگانی اعلام داشته و امید است بتوانم در زمینه ارتقای سطح این ورزش مهم گامی موثر برداریم.

 

وی اظهار داشت:خوشبختانه رئیس فدراسیون ورزش همگانی نگاه ویژه ای به رسانه داشته و همین امر انگیزه ما را برای برقراری ارتباط های موثر بیشتر کرده که جا دارد از حسن توجه دکتر ملایی صمیمانه قدردانی کنیم.