المپیک ۲۰۲۰ توکیو| نتایج ورزشکاران ایران در روز نخست

رقابت دو ورزشکار ایرانی در روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته‌های قایقرانی و تیراندازی با کمان

رقابت دو ورزشکار ایرانی در روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته‌های قایقرانی و تیراندازی با کمان به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری ایپنا: روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از صبح امروز (جمعه) آغاز شد و دو ورزشکار کشورمان نیز با حریفان به رقابت پرداختند. در رشته قایقرانی، نازنین ملایی که در مرحله […]

رقابت دو ورزشکار ایرانی در روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته‌های قایقرانی و تیراندازی با کمان به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری ایپنا: روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از صبح امروز (جمعه) آغاز شد و دو ورزشکار کشورمان نیز با حریفان به رقابت پرداختند.

در رشته قایقرانی، نازنین ملایی که در مرحله مقدماتی در کنار قایقرانانی از آمریکا، بلاروس، پاراگوئه، سودان و نیجریه در گروه اول قرار داشت، مسافت دو کیلومتری را با زمان ۷:۵۹٫۰۱ دقیقه طی کرد و پس از نمایندگان آمریکا و بلاروس در رده سوم ایستاد.

ملایی روز دوشنبه در مرحله یک چهارم نهایی با حریفانش رقابت می‌کند.
دیگر نماینده ایران در روز نخست میلاد وزیری در رشته تیراندازی با کمان بود. وزیری به عنوان تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها با امتیاز ۶۲۹ در رده شصت‌وسوم مرحله مقدماتی ایستاد. وی روز پنجم مرداد ماه در مرحله حذفی به مصاف کمانداری از آمریکا می‌رود.
روز نخست بازی‌های المپیک با برگزاری مراسم افتتاحیه به پایان می‌رسد. این مراسم از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ملی توکیو آغاز خواهد شد.
خبرنگار: نگار بابایی نشان