پرسپولیس آماده نبرد با استقلال شد.

بازیکن پرسپولیس گفت: حضور تماشاگران باعث شد انرژی خاصی به تیم گل محمدی تزریق شده و تا حدودی پرسپولیسی را در دیدار با صنعت نفت ببینیم که از ابتدای فصل منتظرش بودیم.

تیم پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر با پیروزی یک بر صفر خانگی مقابل صنعت نفت آبادان و کسب ۱۱ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد. محمدرضا مهدوی مدافع اسبق پرسپولیس درباره دیدار تیم های پرسپولیس و شاگردان علیرضا منصوریان اظهاراتی را مطرح کرد:

دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت را چطور ارزیابی کردید؟

باید به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم که پس از دو سال دوباره به استادیوم رفتند و بازی تیم محبوبشان را از نزدیک دیدند. چه خوب که اتفاقاً این بازی همزمان شد با فوتبالی که از ابتدای فصل منتظرش بودیم تا از پرسپولیس ببینیم.

به نظرتان پرسپولیس زیبا بازی کرد؟

تیم صنعت نفت در نیمه اول این دیدار با پرس سنگین از میانه زمین سعی داشت روند هجومی پرسپولیس را از بین ببرد و تا حد زیادی در این امر موفق بود ولی در نیمه دوم پرسپولیس دوباره همان پرسپولیسی شد که فصل قبل می‌دیدیم و تیمی که البته در هفته‌های گذشته این شادابی را در آن سراغ نداشتیم. فکر می‌کنم طرفداران پرسپولیس از تماشای این بازی خانگی لذت کافی را برده باشند.

ضربه مهدی عبدی از خط رد شده بود؟

بله. کاملاً مشخص بود که توپ از خط رد شده و متاسفانه کمک‌داور باید در این صحنه به داور وسط کمک می کرد تا متوجه شود که توپ از خط عرضی رد شده ولی باز هم تاسف خوردیم که فوتبالمان کمک داور ویدیویی ندارد. باز هم جای شکرش باقی است که پرسپولیس توانست بازی را با برد پشت سر بگذارد. در غیر اینصورت قطعاً تیم داوری این مسابقه هرگز خودشان را نمی بخشیدند.

تیم منصوریان را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم صنعت‌نفت تیمی است که در ادامه مسابقات می‌تواند جایگاهی بهتر از رده پانزدهم جدول داشته باشد. هفته های اول لیگ، منصوریان کنار تیمش نبود و صنعت، امتیازات زیادی از دست داد. اما با فوتبالی که این تیم جلوی پرسپولیس به نمایش گذاشت قطعاً آبادانی ها امیدوار شدند که در ادامه نتایج بهتری کسب کند.

اشتباه حامد لک به چه دلیل اتفاق افتاد؟

به هر حال در طول یک فصل گاهی چنین اتفاقاتی برای دروازه‌بان یا هر یک از بازیکنان رخ می‌دهد. قطعاً حامد نمی‌خواست در آن صحنه دروازه پرسپولیس به خطر بیفتد ولی باز هم تلاشش را انجام داد و به شدت با تیر دروازه برخورد کرد اما شانس آورد که توپ مستقیم به سمت تیر عمودی رفت.

آینده پرسپولیس را چطور می بینید؟

فکر می کنم این برد استارت خوبی برای رسیدن به دربی بود. به هر حال دو هفته بعد پرسپولیس باید در دربی حاضر شود و این برد و این بازی خوب می تواند استارت امیدوار کننده ای برای کادر فنی پرسپولیس و البته طرفداران آن باشد. فاصله پرسپولیس با صدر فقط دو امتیاز است و قطعاً در دیدار مقابل تیم‌های بالاتر از خودش می تواند عقب افتادگی اش را جبران کند.