بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان

حسین ساکی:نمایش خوبی برابر سپاهان نداشتیم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان استارت ضعیف در فصل جاری را یکی از دلایل نتایج ضعیف تیمش دانست.

به گزارش خبرگزاری ایپنا_خوزستان، حسین ساکی درباره شکست یک بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: ما بازی بسیار سختی داشتیم و در مجموع نمایش خوبی از خودمان ارائه نکردیم. سپاهان مدعی جدی قهرمانی است و در این مسابقه هم نمایش خوبی داشت. این تیم مستحق گرفتن سه امتیاز بود.

مدافع صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که چرا آنها در امتیازگیری روندی دور از انتظار داشته‌اند، تصریح کرد: ما لیگ را بد شروع کردیم و نتایجی که در چند هفته ابتدایی گرفتیم به تیم استرس داد. همین موضوع باعث شد تا در ادامه نتوانیم نتایج دلخواه‌مان را بگیریم. فکر می‌کنم با کسب یک برد همه چیز به حالت طبیعی برگردد و امیدوارم که در بازی با پدیده سه امتیاز را بگیریم.

وی با بیان اینکه تیمش بازی سختی مقابل پدیده در پیش خواهد داشت، تصریح کرد: پدیده در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است و ما اگر تصور کنیم که راحت آنها را شکست خواهیم داد، بدون شک بازنده خواهیم شد. ما باید با انگیزه و تلاش صد برابر مقابل آنها بازی کنیم تا سه امتیاز را بگیریم.

ساکی در پایان تصریح کرد: از هواداران صنعت نفت می‌خواهم که همچنان حامی تیم باشند. تمام هدف ما این است که امسال خوب نتیجه بگیریم تا آنها را خوشحال کنیم.