در پی انتصاب سرپرست اداره ورزش و جوانان خوزستان ؛

معاون وزارت ورزش: بنی‌تمیم جوانی توانمند و با سابقه درخشان در ورزش کشور است

 معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در تعریف از سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، گفت: امروز یک گُل را برای ورزش خوزستان آوردیم و بنی‌تمیم توانمند و با سابقه درخشان در ورزش کشور است.

به گزارش خبرگزاری ایپنا_خوزستان:بنیامین شکوه‌فر در آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان که امروز (دوشنبه) در اهواز برگزار شد،  با قدردانی از افشین حیدری مدیرکل سابق ورزش استان، اظهارکرد: ما قدردان هر کسی که تلاش می‌کند، یک قدم ورزش و جوانان کشور را در مناطق مختلف کشور را جلو ببرد، هستیم. استان خوزستان نیز هم پهناور و هم پیشانی مقاومت کشور است و اهمیت ویژه ای داشت که دومین استانی است که در راس مدیریت ورزش آن تغییر مدیریت ایجاد می‌شود.

به گزارش ایپنا، وی با بیان این‌که فرصت خدمتگزاری فوق‌العاده محدود است، عنوان کرد: اگر در این خدمت کردن، دغدغه‌مندی نباشد، هیچ ارزش و اعتباری ندارد. نگاه رییس جمهور هم این است که ما وظیفه داریم در دل مردم برویم و دنبال کار مردم باشیم. از نظر شبانه‌روزی کار کردن نیز استان خوزستان جزو سه چهار استان اول کشور محسوب می‌شود.

معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: بررسی‌هایی بسیاری برای مدیرکلی ورزش خوزستان داشتیم و جمع بندی این بود که فردی از خانواده ورزش انتخاب شود. آقای بنی‌تمیم از بین چندین گزینه و پس از بررسی‌ها و ارزیابی برنامه‌هایش انتخاب شد. او از ظرفیت لازم از نظر جنبه های مختلف برخوردار است. بنی‌تمیم سابقه کاری خوبی دارد و برای موفقیت در کار خود در خوزستان نیازمند کمک همه جامعه ورزش خوزستان است. او توانمند و نیازمند حمایت دائمی است و مطمئنا از دل همین حمایت و رفاقت‌ها خواهیم دید که ورزش خوزستان در آینده نه چندان دور در ورزش کشور خواهد درخشید.

وی در تعریف از سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، ادامه داد: امروز یک گل را برای ورزش خوزستان آورده‌ایم. او فعال، توانمند و با سابقه درخشان در ورزش کشور است و به قول معروف “آن‌چه خوبان همه دارند تو یک‌جا داری”. به هر حال او از بین گزینه‌های توانمند برای خوزستان به این نتیجه رسیدیم برای چنین استانی با چنین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار از نظر ورزش و جوانان و بعد همگانی، انتخاب شد

شکوه فر با بیان این‌که جنس کار ما در وزات ورزش تعاملی است، افزود: باید با تعاملی که صورت می‌گیرد، از ظرفیت دستگاه‌های مختلف در استان برای ورزش استفاده کرد تا ماموریت‌هایمان به سرانجام برسد که بنی تمیم باید بیشتر از قبل به آن توجه کند و روسای ادارات شهرستان‌ها هم به این مهم توجه کنند.

وی همچنین با بیان این‌که از نظرم وزارت ورزش و جوانان، مهمترین وزارتخانه در کشور است و ورزش و جوانان، اساس کشور محسوب می‌شود، گفت: وزیر ورزش هم از قهرمانان ملی و جنس ورزش است و به همین دلیل بر موضوعات مختلف اشراف دارد و اتفاقات خوبی در بخش‌هایی از جمله معیشی همکاران‌مان در حال رقم خوردن است.