دبیر هیات شمشیربازی استان اردبیل:

سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و همچنان در جمع هیات‌های برتر کشور هستیم

اردبیل- دبیر هیات شمشیربازی استان اردبیل، سال موفقی را پشت سر گذاشتیم و همچنان در جمع هیاتهای برتر ایران و استان هستیم.

به گزارش خبرگزاری ایپنا – واحد اردبیل: حافظعلی آقاجانی دبیر هیات شمشیربازی استان اردبیل کفت: سال موفقی را پشت سر گذاشتیم و همچنان در جمع هیاتهای برتر ایران و استان هستیم.با اینکه بخاطر کرونا مسابقات قهرمانی کشور در هیچ رده ای برگزار نشد ولی سعی کردیم تا همچنان فعالیت ملی خودمان را تقویت کنیم.

دبیر هیات شمشیر بازی استان اردبیل افزود: میزبانی یک اردوی تیم ملی بزرگسالان و دو مرحله اردوی تیم ملی جوانان فرصتی بود تا شمشیربازان استان آمادگی خود را حفظ کنند.
آفاجانیاضافه کرد: حضور در لیگ برتر شمشیربازی کشور و کسب یک مقام سومی در اسلحه سابر و عنوان چهارمی در اسلحه اپه با بازیکنان جوان وجویای نام اقتدار شمشیربازی استان را نشان داد.
او اشاره کرد: درطی سال تلاش کردیم با خرید تجهیزات, قهرمانان خود را ساپورت کنیم تا برای حضور در اردوهای ملی و مسابقات لیگ مشکلی نداشته باشند و از این بابت از حمایت های مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و ریاست محترم فدراسیون ممنونیم.
دبیر هیات شمشیر بازی تصریح کرد: سرکشی به شهرستانها, برگزاری دوره های آموزشی, کارگاههای عملی و اردوهای داخل استانی از دیگر اقدامات هیات درطی سال بود.
وی در پایان تاکید کرد: سال ۱۴۰۱ همچنان به روند خود ادامه خواهیم داد و تمرکز خود را روی استعدادیابی وبازسازی تیمهای خود معطوف خواهیم کرد.