به گزارش خبرگزاری ایپنا ، مسابقات کشوری یونگ مودو با حضور ورزشکاران از سراسر کشور به منظور انتخابی مسابقات جهانی مستر شیب کرهٔ جنوبی ۲۰۲۲ آغاز شد .

💠 مردان

💥 بخش مبارزه تیم تهران :
مصطفی فیروزپور، مهدی خوشی، امیر تقی لو، مجتبی محمدی، امیرعلی بنایی، محمدرضا قاسمی ، آراد ملکی ، امیر رضا عيسی زاده .
💥 بخش دفاع شخصی تیم تهران :
هرمز دلخوش ، امیرمهدی دلخوش ، وحید حسین نژاد ، فرحان کریمی، امیر حسین خیری ، علی اکبر ظروفی، امیر حسین جاوید ، روح الله رجبی ، کریم سروری، متین جاله با مربیگری استاد مصطفی فیروزپور و ریاست یونگ مودو استان تهران استاد مهدی خوشی به رقابت پرداختند.

💠 بانوان

خانمها داداش زاده، حسين نژاد، میری، ژاله چین، عظیمی با مربیگری استاد خانم هداوند خانی و ریاست یونگ مودو بانوان خانم زواره در این رقابت ها حضور داشتند.

🔷 تیم یونگ مودو استان تهران
در مجموع با کسب ۱۸ مدال طلا، نقره و برنز در بخش های فرم، دفاع شخصی، مبارزه و سلاح به مقام قهرمانی در هر دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات دست پیدا کرده و به اردو مسابقات جهانی مستر شیب کرهٔ جنوبی ۲۰۲۲ راه پیدا کرد.

مسئول برگزاری مسابقات محمدرضا اوجی دبیر کل محترم سبک و مسئول فنی سبک دکتر کیوان دهناد رئیس سبک میباشد .

مربی تیم آقایان تهران آقای مصطفی فیروزپور و مهدی خوشی و مربی تیم بانوان خانم آسیه هداوند خانی وخانم ندا داداش زاده و ریاست یونگ مودو استان تهران استاد مهدی خوشی و ریاست بانوان یونگ مودو استان تهران خانم زواره به عنوان سرپرست این تیم منتخب می‌باشد
بعد از تیم تهران تیم های فارس، خراسان رضوی، مازندران تیم های بعدی می‌باشند.

یونگ مودو ( Yongmudo ) ورزش کره ای از ترکیب ورزشهای المپیکی جودو و تکواندو تشکیل شده، که در سال ۹۲ مجوز فعالیت از وزارت ورزش گرفت و توسط دکتر کیوان دهناد بنیانگذار و ریاست سبک یونگ مودو کشور به جامعه ورزشی معرفی گردید.

⛩️
💠 تیم بانوان

💥 در بخش فرم انفرادی بانوان :
– خانم ندا داداش زاده از تهران مقام اول .
– خانم فتاحی نیا مقام سوم .
– نیلوفر داداش زاده مقام سوم .
💥 در بخش فرم سه نفره بانوان :
– خانم ندا داداش زاده ، زهرا حسین نژاد ، فهیمه میری مقام اول .
💥 در بخش دفاع شخصی گروهی بانوان :
– خانمها زهرا حسین نژاد ، معصومه ژاله چین ، فهیمه میری ، هانیه عظیمی مقام اول .
💥 در بخش دفاع شخصی دو نفره بانوان :
– خانمها ندا داداش زاده و زهرا حسین نژاد مقام دوم .

💠 نونهالان دختر
💥 در بخش دفاع شخصی دو نفره :
– خانمها کیمیا درستی و مهرنوش جعفریان مقام اول .

💠 مردان

💥 در بخش دفاع شخصی دو نفره مردان :
هرمز دلخوش و امیرمهدی دلخوش مقام اول .
💥 در بخش دفاع شخصی گروهی :
هرمز دلخوش ، مهدی خوشی ، مصطفی فیروزپور امیرمهدی دلخوش و فرهان رجبی مقام دوم .
💥 در بخش مبارزه مردان :
– آقایان مهدی خوشی و مصطفی فیروزپور مقام اول .
– آقایان مجتبی محمدی و امیر تقی لو مقام دوم .
– آقایان امیر حسین جاوید کریمی و روح اله رجبی مقام سوم مشترک .
– فرحان رجبی و امیرمهدی دلخوش مقام سوم مشترک .

💠 نونهالان پسر
💥 در بخش مبارزه :
– آقایان آراد ملکی و امیر رضا عیسی زاده .

💠 نوجوانان پسر
💥در بخش مبارزه :
– آقایان امیر علی بنایی سرتختی و محمد رضا قاسمی مقام اول .