هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو  در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه خواهرش مهروز ساعی به عنوان نایب رئیس فدراسیون انتخاب شده است، اظهار کرد:  در حال حاضر کار‌های نایب رئیسی را خواهرم انجام می‌دهد و او گزینه ما برای این پست است، اما خودش تمایلی به این سمت ندارد و  می‌خواهد به مسائل فنی بپردازد.  

او افزود: وزارت ورزش و جوانان هم پیشنهاد داده بود که خواهرم مهروز نایب رئیس فدراسیون تکواندو شود، اما او به طور کلی این سمت را قبول نکرده است.  

ساعی درباره عملکرد بانوان تکواندو در مسابقات گرند پری  پاریس گفت: این مسابقات از المپیک هم سنگین‌تر است، اما ورزشکاران ما عملکرد خوبی داشتند. خدابنده لو و کیانی خوب بودند و کوثر اساسه هم اولین مسابقه اش در این رقابت‌ها بود و تجربه رقابت سنگین را نداشت.  

رئیس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: اساسه بازیکن  وزن منفی ۶۷ کیلوگرم نیست و امتیازات رنکینگش برای قبل بوده است. به هر حال ما قصد داریم در پایان سال میلادی وزن‌ها را جابه جا کنیم. اساسه  در مسابقات گرند پری وزنش  ۴، ۵ کیلوگرم از حریفان خود کمتر بود و او خیلی راحت می‌تواند در وزن پایین‌تر شرکت کند. به نظرم در گذشته وزن‌های ورزشکاران اشتباهی انتخاب شده بود.   البته ۲۵ درصد امتیازات با تغییر وزن ورزشکاران کاهش می‌یابد، اما این موضوع به نفعشان است.  

ساعی درباره وضعیت کادر فنی تیم ملی تکواندو گفت: در جلسه کمیته فنی مقرر شد که بیژن مقانلو به عنوان سرمربی تیم ملی مردان و مینو مداح به عنوان سرمربی بانوان در مسابقات قهرمانی جهان به کارشان ادامه بدهند. همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو  روز شنبه  ۲ مهرماه برگزار می‌شود.