نامه فدراسیون جهانی درباره سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان/ سونگ هو متخصص در کامپوند و ریکرو

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: پس از انتخاب سونگ هو به عنوان سرمربی، فدراسیون جهانی درباره تخصص او نامه ای ارسال کرد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

 غلامرضا شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره انتخاب سونگ هو به عنوان مربی تیم ملی تیراندازی باکمان اظهار کرد: او  در دوران ورزشی خود مدال طلا و نقره جهان را به دست آورده و سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی کره‌جنوبی هم بوده است. از همه مهم‌تر هم جزو معدود مربیانی در جهان است که در هر ۲ رشته کامپوند و ریکرو تخصص دارد.

 او افزود: اکنون یکی از شاگردان این مربی در ترکیب تیم کره‌جنوبی حضور دارد. حتی پس از این انتخاب، فدراسیون جهانی برای ما مکتوب نامه نوشته سونگ هو جزو مربیانی است که تخصص و تجربه بالایی در هر ۲ رشته دارد. خوشبختانه او شناخت بالایی از تیم ما دارد آن هم به واسطه اینکه در گذشته با آن‌ها مصاف داشتیم. او نسبت به ورزشکاران  کامپوند آشنایی کاملی دارد. خداراشکر این مربی به شکل خوبی ظرفیت‌های ایران را مطالعه کرده و در سوی مقابل هم ما ظرفیت او را مطالعه کرده‌ایم. هر ۲ طرف پس از بررسی فراوان به جمع‌بندی خوبی رسیدیم. ان شاالله حضور او در ایران همراه با منشا خیر باشد.

 رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان در پایان گفت: به هر حال تمام رویکرد ما از جذب این مربی در ایران این است تا بتوانیم در فاصله یک ساله تا شروع بازی‌های آسیایی از تجربیات و دانش فنی این مربی بهترین استفاده ببریم که در چین نتیجه خوبی بگیریم.