مدال قهرمانی و کمربند پهلوانی امامعلی حبیبی به رئیس فدراسیون جودوی تاجیکستان اهدا شد

مدال قهرمانی و کمربند پهلوانی، امامعلی حبیبی قهرمان و پهلوان نام آور کشتی ایران به “نورالله لایکوف” رئیس فدراسیون جودو کشور تاجیکستان اهدا شد.

در حاشیه برگزاری مراسم امضا تفاهم نامه دو فدراسیون جودو ایران و تاجیکستان، آرش میراسماعیلی به نمایندگی از پهلوان امامعلی حبیبی از قهرمانان نام آور کشتی ایران و خطه مازندران، مدال  قهرمانی و کمربند پهلوانی این قهرمان نام آور را به رئیس فدراسیون جودو تاجیکستان اهدا کرد.

امامعلی حبیبی پیش از این طی مراسمی در کشور تاجیکستان حضور پیدا کرده بود و از وی در این کشور تجلیل به عمل آمده بود اما باتوجه به شرایط فعلی جسمانی این قهرمان توانایی حضور در این مراسم را نداشته و به همین دلیل برادرزاده و داماد امامعلی حبیبی به نمایندگی از این قهرمان بزرگ در این مراسم حضور داشتند.

ضمن اینکه در پایان این مراسم به رسم احترام و یادبود، لباس سنتی کشور تاجیکستان از سوی «نورالله لایکوف» رئیس فدراسیون جودو تاجیکستان به آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو اهدا شد. در این مراسم بابک مهاجری رئیس کمیته داوران فدراسیون جودو و حسین قمی مربی تیم ملی جودو حضور داشتند.

لازم به یادآوری است، تیم ملی جودو ایران با ترکیب سه جودوکا در مسابقات جام ریاست جمهوری تاجیکستان حضور ÷یدا کرد که در نهایت یک مدال نقره و یک برنز حاصل کار تیم ملی سه نفره اعزامی جودو کشورمان به این رقابت ها بود.