محمدرضا مهدوی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: تیم ما روند رو به رشدی داشت، اما با بی مهری داوران جایگاه ما متزلزل شد. البته با تلاش‌های مدیریت، کادر فنی و همت بازیکنان به دوران اوج خود می‌رسیم.

او ادامه داد: تعطیلات لیگ برتر فوتبال به نفع تیم نساجی شد چرا که این تیم مورد غضب قضاوت‌های داوران قرار گرفته بود و این احتمال وجود داشت که اتفاقات ناگواری رخ بدهد، اما داوران در این مقطع زمانی  می‌توانند استراحت و ریکاوری کنند تا قضاوت هایشان بهتر شود.

مهدوی درباره اینکه تیم‌های لیگ برتر فوتبال به قضاوت داوران اعتراض دارند، گفت: تیم نساجی هم از هفته اول بابت داوری متضرر شد و در دومین بازی هم برابر تیم سپاهان باید رشید مظاهری اخراج می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد. در هفته چهارم، بازیکن پیکان با مشت به علی شجاعی زد، اما داور در عین ناباوری شجاعی را اخراج کرد و ما از این موضوع ضرر کردیم. البته آن قدر اشتباهات داوری برای ما رخ داده که خنثی شدیم. به نظرم استراحت برای داوران لازم است تا با آمادگی در مسابقات حضور یابند.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره اینکه اشتباهات داوری با ورود سیستم کمک داور ویدیویی کاهش می‌یابد، گفت: چندین سال است که قرار است  سیستم کمک داور ویدیویی  به ایران بیاید، اما این اتفاق رخ نداده است. به هر حال دوستان مدیریت بلد نیستند. اگر در بازی‌های لیگ برتر فوتبال از سیستم کمک داور ویدیویی  استفاده شود در آن صورت داوران زمانی که اشتباه می‌کنند از طریق سیستم کمک داور ویدیویی می‌توانند اشتباهات خود را جبران کنند. مسئولان باید تدبیری بیاندیشند که فوتبال بهتر شود.  

او درباره اینکه  جای کدامیک از بازیکنان نساجی در تیم ملی فوتبال خالی است، گفت: ما انتظار  از کی روش و عواملش داشتیم که علیرضا حقیقی را  به تیم ملی فوتبال دعوت می‌کردند. حقیقی یک گلر حرفه‌ای است که به خوبی سایر بازیکنان را از درون دروازه هدایت و راهنمایی می‌کند. علاوه بر این، ما جوانان مستعدی داریم که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند. به نظرم  اعضای کادر فنی  تیم ملی فوتبال نگاهشان  باید به تیم‌های دیگر هم   باشد تا آن‌ها روحیه و انگیزه بهتری برای حضور در مسابقات لیگ را داشته باشند.