فاز تهاجمی نفت آبادان خطرساز است/ می خواهم به تیم ملی برسم

کاپیتان تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: بازی برابر تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه خانگی اش سخت است، آن ها با فاز تهاجمی می آیند که خطرساز شوند.

محسن آذرباد کاپیتان تیم فوتبال مس رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره بازی این تیم برابر تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به هر حال مسابقات لیگ تعطیل بود و بازی‌های  دوستانه  با تصمیم کادر فنی انجام دادیم تا از آمادگی دور نشویم. تیم نفت آبادان تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال کشورمان است.

او ادامه داد: بازی در خانه حریف آبادانی سخت است. به طور حتم تیم صنعت نفت آبادان با تغییر و تحولات در کادر فنی اش با رویکرد تهاجمی وراد زمین مسابقه می‌شود تا در طول بازی برای ما خطر ساز شود و با کسب امتیازات کامل زمین مسابقه را ترک کند. همین موضوع کارمان را سخت می‌کند. باید باهوش باشیم و حریف خود را دستکم نگیریم. به هر حال بازی کردن مقابل این تیم‌ها سخت است.

آذرباد گفت: ما با برد برابر تیم هوادار در هفته ششم لیگ برتر فوتبال توانستیم اولین پیروزی خود را جشن بگیریم. به هر حال ما می‌خواهیم برابر تیم صنعت نفت آبادان هم روند رو به رشد خود را ادامه بدهیم، به ۳ امتیاز بازی دست یابیم و جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهیم تا با شرایط بهتری مسابقات لیگ را پیگیری کنیم.

کاپیتان تیم مس رفسنجان درباره بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی اروگوئه گفت: تیم ملی اروگوئه ۲ بار قهرمان جام جهانی شده است، اکثر بازیکنانش لژیونر هستند و در تیم‌های اروپایی بازی می‌کنند. تیم ملی کشورمان محک جدی  برابر این تیم آمریکای جنوبی خورد و کی روش هم شناخت بیشتری از ملی پوشان به دست آورد. البته اکثر ملی پوشان شاگردان کی روش بودند.

او درباره اینکه امیدوار است تا به تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات جام جهانی  دعوت شود،  گفت: هر انسانی امید دارد‌. سعی و تلاش خود را می‌کنم تا همانند سایر بازیکنان که به پیراهن تیم ملی رسیدند من هم بتوانم این پیراهن را بپوشم و نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم. آرزوی هر بازیکنی این است که لباس تیم ملی را بپوشد و بازی‌های خوبی انجام بدهد. اگر من هم شایستگی و لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشم بهترین بازی‌های خود را انجام می‌دهم در غیر این صورت برای تیم ملی فوتبال در بازی‌های جام جهانی دعا می‌کنم تا نتایج خوبی بگیرد.

آذرباد درباره شرایط تیم مس رفسنجان گفت: وضعیت تیم ما خوب است و چند هفته مساوی می‌کردیم، اما در نهایت توانستیم اولین برد خود را برابر تیم هوادار کسب کنیم. به طور حتم در آینده امتیازات بیشتری می‌گیریم. سطح تیم‌های لیگ برتر فوتبال به هم نزدیک است و  یک برد و یک باخت می‌تواند جایگاه تیم‌ها را دستخوش تغییرات کند. ما تلاش می‌کنیم همانند سال گذشته که نتایج خوبی گرفتیم امسال هم خوب نتیجه بگیریم و دل مردم رفسنجان را شاد کنیم.