اقدام هیئت بوکس ارومیه توهین به قهرمانان است/ مسئولان به به بیرون ریختن اموال ما واکنش نشان دهند

علی میری گفت: مسئولان هیئت بوکس ارومیه با بیرون کردن اموال وزنه برداران به قهرمانان توهین کردند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

علی میری ملی پوش و دارنده مدال نقره وزنه برداری قهرمانی جهان گفت: روز اربعین بدون هماهنگی با تربیت بدنی ارومیه و هیئت وزنه برداری استان، مسئولان هیئت بوکس  و وارد سالن ما  شدند و اموال ما را به بیرون ریختند. این قضیه  توهین به قهرمانان ما است. من ۱۴ سال خاک آن سالن را خوردم که توانستم به اینجا برسم. چندین مدال بین المللی و جهانی کسب کردم و ۱۴ سال است که عضو تیم ملی کشورمان هستم. بیرون ریختن اموال بتعث شد اموال شخصی بچه‌ها هم آسیب ببیند. یکسری از اموال از جمله ۲ جفت کفش وزنه برداری من گمشده است.

او ادامه داد: ورزشکاران سربازان وطن هستند و باید از آن‌ها حمایت شود، اما این افراد با این کارهایشان نه تنها از ما حمایت نمی‌کنند که سنگ هم جلوی ما پای ما میندازند تا نتوانیم پیشرفت کنیم. من ۴ روز است که نتوانستم تمرین کنم. بچه‌های قهرمان ما  می‌خواهند به مسابقات اعزام شوند و آینده وزنه برداری دستشان است، متاسفانه  این بچه‌ها روز به روز عقب میفتند. افرادی که کارنابلد هستند وارد ورزش شدند و در راس ورزش  شهرستان ما  هستند. متاسفانه با کار‌هایی که انجام می‌دهند نه تنها باعث پسرفت ورزشکاران می‌شوند بلکه باعث توهین به قهرمان جهان می‌شوند.

میری گفت: من به شخصه به عنوان عضو کوچک از وزنه برداری و عضو تیم ملی از مسئولان استانی می‌خواهم که به این موضوع ورود کنند، ان شاالله با ورود مسئولان چنین اتفاقاتی رخ ندهد و آرامش به ورزش شهرستان ما برگردد. همچنین امیدوارم من بتوانم با بدن آماده در اردو‌های تیم ملی شرکت کنم و برای کشورم افتخار آفرینی کنم.