برگزاری یک بازی دوستانه دیگر به کی روش بستگی دارد/ می توانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال گفت: می توانیم پیش از جام جهانی بازی دوستانه دیگری داشته باشیم و این به تفکرات کی روش بستگی دارد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

مهدی پاشازاده بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال  در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره تساوی تیم ملی ایران برابر تیم ملی سنگال اظهار کرد: به هر حال خیلی دفاع وکم حمله کردیم، اما نتیجه خوبی به دست آوردیم. در یکسری از پست‌ها مشکلات داریم که در بازی‌های دوستانه نقاط ضعف و قوت خود را باید شناسایی کنیم. تفکرات کی روش در نیمه اول و دوم متفاوت بود.

پاشازاده درباره گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی بیان کرد: این اتفاقات جزئی از فوتبال است. بازیکنان از جمله پورعلی گنجی تلاش خود را کردند و نباید این بازیکن را مقصر بدانیم.

او درباره  تعویض‌های موفق کی روش در بازی با سنگال گفت: به هر حال فلسفه‌ای در تعویض‌ها وجود دارد. از قدرت خود در این بازی استفاده کردیم و سردار آزمون با حضورش در زمین مسابقه روند بازی را تغییر داد و گلزنی کرد.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال درباره اینکه در بازی با سنگال محک جدی خوردیم، گفت: بله، تیم سنگال یکی از تیم‌های سطح اول دنیا است و بازیکنان مطرحی در اختیار دارد. این تیم آفریقایی به خوبی می‌دانست که جلوی تیم ایران از پیش برنده نیست و محکم بازی کرد.

پاشازاده درباره عملکرد حسین حسینی در درون دروازه تیم ملی فوتبال گفت: حسینی در بازی با سنگال به خوبی از دروازه تیم ملی محافظت کرد و او بهترین بازیکن زمین مسابقه بود.

او درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر گفت: ما باید منطقی باشیم چرا که از هر لحاظ از تیم‌هایی همانند آمریکا عقب تریم، اما ما ایران هستیم و می‌توانیم شگفتی ساز در جام جهانی شویم. فوتبال را نمی‌شود پیش بینی کرد، اما مسئولان ورزش باید حمایت کنند تا نتایج آبرومندانه‌ای در جام جهانی بگیریم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال درباره اینکه تیم ملی فوتبال می‌تواند به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند، بیان کرد: همه چیز روی کاغذ واضح و روشن است، اما امیدوارم اتقاقات خوبی برای ما در جام جهانی رخ بدهد.

پاشازاده درباره اینکه اردوی اتریش و برگزاری بازی دوستانه با تیم‌های ملی اروگوئه و سنگال خوب بوده است، گفت: بعد از اتفاقات ناگوار برای فوتبال کشورمان یک اردوی خوب در اتریش داشتیم و ۲ بازی در شان تیم ملی فوتبال هم برگزار شد. به طور حتم می‌توانند بازی دوستانه دیگری هم برای تیم ملی در نظر بگیرند و این موضوع به تفکرات کی روش بستگی دارد.