سقوط نکردن نفت مسجد سلیمان دغدغه ما است/ مدیران فوتبالی کم تحمل هستند

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره شرایط تیمش اظهار کرد: شرایط خوب است و برای بازی با نساجی آماده می‌شویم. بازیکنان ما زحمت می‌کشند، اما از لحاظ نتیجه به حق خود نرسیدند. البته تیم ما بازی‌های زیبایی ارائه می‌دهد، اما در نتیجه گیری موفق نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره هدفگذاری این تیم در لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به بضاعت و امکانات خود دغدغه مان این است که از لیگ برتر فوتبال سقوط نکنیم. البته بازیکنان ما لذت فوتبال را با ارائه بازی‌های خوب خود معنا کردند.

او درباره اینکه مدیران نفت مسجد سلیمان ازاین شرایط راضی هستند؟ گفت: به طور حتم تحمل مدیران فوتبال کم است، اما نتایج تیم ما هم قابل دفاع بوده است.

مهاجری درباره اینکه تعطیلات لیگ برتر فوتبال به نفع تیم نفت مسجد سلیمان بوده است یا نه? بیان کرد: تیم‌ها بعد از ۶ هفته بازی، شکل واقعی را به خود می‌گیرند. وقفه مسابقات باعث می‌شود که تیم‌ها از تب و تاب بیفتند و برای اینکه در شرایط مسابقه قرار بگیرند باید بازی‌های دوستانه برگزار کنند. البته این موضوع به خاطر تیم ملی فوتبال اجتناب ناپذیر است.

او درباره عملکرد داوری‌ها در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تیم نفت مسجد سلیمان از داوری ضرر زیادی کرده است. البته شرایط داوران هم سخت است. آن ها حتی از داشتن هدست هم محروم هستند و با حداقل‌ها زحمت خود را می‌کشند.

مهاجری درباره اینکه جای بازیکنان نفت مسجد سلیمان در تیم ملی خالی است یا نه؟ گفت: بازیکنان ما تلاش خود را می‌کنند تا به جایگاه خود برسند. تیم نفت مسجد سلیمان سال گذشته برای ماندگاری در لیگ برتر فوتبال تلاش می‌کرد. به نظرم بازیکنان باید کیفیت خود را بالا ببرند تا کی روش را مجاب کنند که به تیم ملی دعوت شوند.