حلالی: استفاده از تک موقعیت‌ها برگ برنده بازی پرسپولیس و تراکتور است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر تیمی که از موقعیت‌های خود استفاده کند برنده بازی پرسپولیس و تراکتور است.

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس  در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره بازی این تیم برابر تیم تراکتور اظهار کرد: این بازی همواره مهم و حساس بوده است. هر ۲ تیم ارزش زیادی برای این بازی قائل هستند و تمرکز بیشتری می‌گذارند و برای هوادارانشان هم این دیدار اهمیت دارد.   

او ادامه داد: تیم پرسپولیس رفته رفته شکل واقعی خود را پیدا کرد و از آن طرف، تراکتور هم به لحاظ نتیجه خوب عمل نکرد، اما از لحاظ ساختاری رشد کرده است. هر ۲ تیم در تعطیلات فرصت داشتند تا ایرادات خود را پوشش بدهند تا با فرم مطلوب به مصاف یکدیگر بروند.

حلالی تصریح کرد: مسابقات لیگ کم کم شکل واقعی به خود  می‌گیرد، اما تعطیلات جزو ایرادات مسابقات است، که یک مقدار رشد تیم‌ها متوقف می‌شود. تیمی موفق‌تر است که خود ش را با این شرایط وفق بدهد و بعد از جام جهانی هم بتواند از لحاظ فنی بهترین شرایط را داشته باشد و به عنوان مدعی قهرمانی شناخته شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره برگ برنده بازی پرسپولیس و تراکتور گفت: این بازی پرفشار است و موقعیت آن چنانی ۲ تیم به دست نمی‌آورند. هر بازیکنی که خلاقیت بیشتری داشته باشد در این بازی تاثیرگذار است. در دقایق ابتدایی بازی هر تیمی که بتواند گل بزند در نهایت می‌تواند امیدوار باشد که برنده بازی باشد.

او درباره اینکه این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود، بیان کرد: هواداران پرسپولیس و تراکتوریکسری مسائل و مشکلات دارند و این اتفاقات باعث شده که بازی این ۲ تیم بدون تماشاگر باشد. هواداران باید به یکدیگر احترام بگذارند و به تیم حریف کاری نداشته باشند. همین طرفداران برای فوتبال می‌مانند و منیت‌ها را باید کنار بگذاریم و با یکدیگر رفاقت داشته باشیم.

حلالی تصریح کرد: ورزش در برخی از مواقع حافظ منافع کشورمان بوده و مشکلات و کمبود‌های جامعه را برطرف کرده است. با توجه به شرایط کنونی بهتر است بازی‌ها با حضور تماشاگران برگزار شود تا همدلی و یکدلی خود را در ورزشگاه‌ها نشان بدهیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه شاید گل محمدی از بازیکنان ملی پوش در بازی با تراکتور استفاده نکند، گفت: ملی پوشان انگیزه زیادی دارند و خودشان را می‌خواهند به سرمربی تیم ملی نشان بدهند و به طور حتم اگر آماده باشند برابر تراکتور بازی می‌کنند.

او درباره اینکه برنامه کی روش برای آمادگی ملی پوشان گفت: کی روش شناخت خوبی از بازیکنان تیم ملی ندارد به همین علت می‌خواهد ۲ روز این بازیکنان در کنار هم باشند تا با هم هماهنگ شوند. به نظرم تعامل بیشتری باید بین تیم‌های لیگ برتری با تیم ملی صورت بگیرد تا ملی پوشان آسیب نبینند.

حلالی درباره اینکه شیخ دبایاته به علت مصدومیت نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند، گفت: به هر حال باشگاه با برخی از بازیکنان قرارداد‌های سنگین می‌بندد و آن‌ها ناآماده به ایران می‌آیند. دیاباته هم به علت ناآمادگی دچار مصدومیت شد و امیدوارم شرایطش بهتر شود و بعد از جام جهانی بتواند برای پرسپولیس بازی کند.

او درباره عملکرد لوکادیا مهاجم خارجی پرسپولیس گفت:  لوکادیا فوتبالیست قابلی است و هر چه فرم بدنی اش آماده‌تر باشد به طور حتم می‌تواند برای پرسپولیس تاثیرگذارتر باشد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور گفت: تیم پرسپولیس نسبت به حریف خود شرایط بهتری از لحاظ بازیکن و نتیجه گیری دارد. البته هر تیمی که بتواند از موقعیت‌ها استفاده کند، برنده بازی خواهد بود.