کی روش با من صحبتی نکرد

مهدی رحمتی گفت: نبی گفت کی روش با همه مربیان صحبت کرده است اما با من هیچ صحبتی نشده است.

مهدی رحمتی، سرمربی آلومینیوم اراک در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش با ملوان گفت: ده روز پیش مصاحبه‌ای انجام دادم و خواستار روشن شدن یک سری اتفاق در هفته ششم شدم. جایی که بازی ملوان و فولاد به علت بدی هوا لغو شد. از آقای سهیل مهدی سوال پرسیدم، اما ایشان با خنده و شوخی جواب داد و به سادگی از کنار آن رد شد. ما به عنوان یک باشگاه حاضر در لیگ برتر هزینه می‌کنیم، زمان می‌گذاریم و هوادار داریم، باید جواب قانع کننده‌ای به ما بدهند و شفاف بگویند چرا بازی فولاد و ملوان لغو شد.

وی در ادامه گفت: همانطور که مستحضر هستید مربی و بازیکنان ملوان گفتند شرایط عادی بوده است. حالا آن روز بازی لغو شد باید ۲۴ ساعت بعد برگزار می‌شد. خیلی جالب بود که اصلا برای ۲۴ ساعت بعد صبر نکردند ببینند شرایط آب و هوایی چطور است. بازی را لغو کردند. زمانی که من سرمربی پدیده بودم، هفته دوم بازی پدیده و پیکان بود در تهران و بارندگی شدید، با اصرار آقای مهدی بازی برگزار شد، اما در دقیقه ۱۵ مسابقه کنسل و فردای آن روز ادامه بازی انجام شد. به تاکید آقای مهدی که باید مسابقه انجام بشود.

رحمتی که از این اتفاقات ناراحت به نظر می‌رسید صحبت خود را اینگونه ادامه داد:، اما نمی‌دانم قانون برای یک سری از تیم‌های خاص انجام می‌شود یا اینکه فقط مختص ماست که باید این شرایط را تجربه کنیم. آقای مهدی با خود من تماس گرفتند و گفتند اگر بازیکنان فولاد از تیم ملی خط بخورند، بازی این تیم با ملوان قبل از بازی ما و ملوان انجام می‌شود. اما دیدید بازیکنان فولاد خط خوردند و در بیست روز تعطیلی لیگ این مسابقه انجام نشد. چه بسا این بازی می‌توانست تاثیر مستقیمی در جدال فردای ما و ملوان داشته باشد. اتفاقاتی که در آن بازی رخ می‌داد مطمئنا در بازی فردا هم تاثیرگذار بود.

او ادامه داد: ایشان بعد از اینکه بازی را برگزار نکردند، آقای کی‌روش را بهانه کرده و گفتند ایشان برنامه داده، اما ما همه بی خبر هستیم. صبح امروز آقای نبی در برنامه زنده گفتند که آقای کی‌روش با همه مربیان و باشگاه‌های لیگ برتری صحبت کرده‌اند. من هم یکی از سرمربیان لیگ برتر هستم و با من صحبتی نشده است. حتی مکاتبه‌ای هم با باشگاه نشده. شاید با بقیه همکاران صحبت شده. این صحبت را آقای نبی انجام داده‌اند، اما چنین اتفاقی نیفتاده است. ما سال‌های قبل هم تیم ملی داشتیم و سرمربی‌های مختلف بودند، اما چنین موردی پیش نیامد.

رحمتی درخواستی از رئیس فدراسیون داشت و گفت: من از آقای تاج خواهش می‌کنم که به این مسئله ورود کند. به فدراسیون آمده‌اند تا تغییر اساسی انجام دهند و همه این مسائل را باید لحاظ کنند. آقای مهدی جواب سوال من را نداد و از آقای کشوری‌فرد خواهش می‌کنم به عنوان رئیس سازمان لیگ ورود کند و جواب ما را بدهد که چرا در فوتبال چنین اتفاقی می‌افتد و همه قوانین طبق دلخواه آقای مهدی و همکارانشان پیش می‌رود و چیزی که ایشان در نظر می‌گیرد باید رخ دهد.

سرمربی آلومینیوم در خصوص بازی با ملوان گفت: ما بعد از بازی با سپاهان تعطیلی کوتاهی به بازیکنان دادیم و تمرینات را شروع کردیم. دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که بچه‌ها خیلی خوب تلاش و تمرین کردند. تمام موارد بازی فردا را توضیح داده‌ایم و بازیکنان شناخت مناسبی دارند. تیم ملوان هم بسیار خوب و مردمی است و مسابقه سختی داریم، اما با همت بچه‌ها اولین برد خانگی را جشن می‌گیریم.