درخشان: پرسپولیس محکوم به برد برابر تیم تراکتور است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان سرخپوش باید ۳ امتیاز بازی برابر تراکتور را بگیرند تا به روند رو به رشد خود ادامه بدهند.

حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره بازی این تیم برابر تیم تراکتور اظهار کرد: تیم پرسپولیس روند رو به رشدی داشت، اما وقفه در بازی‌ها رخ داد و همین موضوع می‌تواند روی عملکرد این تیم تاثیرگذار باشد. البته سرخپوشان در تعطیلات لیگ برتر فوتبال با برگزاری بازی‌های دوستانه در شرایط مسابقه قرار گرفتند تا از فرم بدنی خارج نشوند.  

او ادامه داد:  البته باید بپذیریم در این مقطع زمانی اولویت با تیم ملی است و از نتایجی که شاگردان کی‌روش در بازی با اروگوئه و سنگال به دست آوردند، خیلی خوشحال هستم. تعطیلی جزو ایرادات مسابقات است، که یک مقدار رشد تیم‌ها متوقف می‌شود. به نظرم تیمی موفق‌تر است که خودش را با این شرایط وفق بدهد و بعد از جام‌جهانی هم بتواند از لحاظ فنی بهترین شرایط را داشته باشد.

درخشان گفت: در هر صورت باید امیدوار باشیم پرسپولیس بتواند با استارت دوباره لیگ به روند رو به رشدی که در پیش گرفته، ادامه دهد. فکر می‌کنم شرایط بازیکنان خیلی خوب است و بازیکنان پرسپولیس  هم محکوم به برد هستند تا در ادامه فصل با شرایط بهتری به استقبال بازی‌ها بروند. ان شاالله یک بازی خوب و منطقی از شاگردان گل‌محمدی همراه با کسب ۳ امتیاز شاهد باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: تراکتور هم تیم خوبی نسبت به اوایل فصل شده، زیرا تغییراتی در این تیم صورت گرفته که مثبت بوده است.  هر ۲ تیم ارزش زیادی برای این بازی قائل هستند و تمرکز بیشتری می‌گذارند و برای هوادارانشان هم این دیدار اهمیت دارد.  تراکتور به لحاظ نتیجه خوب عمل نکرد، اما از لحاظ ساختاری رشد کرده است. هر ۲ تیم در تعطیلات فرصت داشتند تا ایرادات خود را پوشش بدهند تا با فرم مطلوب به مصاف یکدیگر بروند.

درخشان درباره اینکه شاید گل‌محمدی از بازیکنان ملی‌پوش در بازی با تراکتور استفاده نکند، گفت: ملی‌پوشان انگیزه زیادی دارند و خودشان را می‌خواهند به سرمربی تیم ملی نشان بدهند و به طور حتم اگر آماده باشند مقابل تراکتور بازی می‌کنند.