پرسپولیس- تراکتور؛ نبردی حساس در آزادی/ صنعت نفت آبادان- مس رفسنجان؛ بازگشت فیروز کریمی به لیگ برتر فوتبال

پرونده مسابقات هفته هفتم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام ۳ دیدار بسته می‌شود  و تیم پرسپولیس پذیرای تیم تراکتور در ورزشگاه آزادی است.

image_pdfimage_printچاپ خبر

بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام ۳ دیدار به پایان می‌رسد و در حساس‌ترین بازی ها، تیم پرسپولیس پذیرای تیم فوتبال تراکتور است و تیم سپاهان هم در تهران به مصاف تیم هوادار می‌رود.

شاگردان گل محمدی در حساس‌ترین بازی خود امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف تیم تراکتور می‌روند.

بازی برگشت  پرسپولیس و تراکتور در فصل گذشته به علت سنگ پرانی هواداران تراکتور نیمه کاره ماند و در نهایت کمیته انضباطی رای به برد ۳ بر صفر سرخپوشان پایتخت داد.

 علاوه بر این، کمیته انضباطی رای به برگزاری بازی بدون تماشاگر در این فصل هم داد و دیدار پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.

سرخپوشان پایتخت بدون باخت و کسب ۱۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند. آن‌ها قصد دارند با برد برابر تیم تراکتور روند رو به رشد خود را ادامه بدهند و صدرنشینی خود را تثبیت کنند.

پرسپولیس- تراکتور؛ نبردی حساس در آزادی/ صنعت نفت آبادان- مس رفسنجان؛ بازگشت فیروز کریمی به لیگ برتر فوتبال

در آن طرف، تیم تراکتور قبل از تعطیلات لیگ برتر فوتبال با ۲ برد متوالی توانست از انتهای جدول جدا شود و اکنون با ۸ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان بردیف قصد دارند که با امتیاز گیری در ورزشگاه آزادی، نوار پیروزی‌های متوالی سرخپوشان پایتخت را قطع کنند، اما کار دشواری پیش رو دارند.

رضا اسدی هافبک تراکتور چهره ویژه این بازی محسوب می‌شود که قرار است برابر تیم سابقش پرسپولیس بازی کند و قابلیت و توانایی  خود را به گل محمدی نشان بدهد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس دچار مصدومیت است و به احتمال زیاد نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند. شیخ دیاباته و امید عالیشاه هم سایر مصدومان پرسپولیس هستند. علاوه بر این، سعید صادقی هم در تمرینات تیم ملی مصدوم شده و شاید بتواند برای سرخپوشان بازی کند.

گفته می‌شود کاوه رضایی مهاجم تراکتور هم مصدوم است و قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

حسن کامرانی فر دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال هم ناظر داوری این بازی است.

پرسپولیس- تراکتور؛ نبردی حساس در آزادی/ صنعت نفت آبادان- مس رفسنجان؛ بازگشت فیروز کریمی به لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال هوادار با هدایت ساکت الهامی تاکنون  نتایج خوبی کسب نکرده و با ۵ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان الهامی با ۲ باخت متوالی به تعطیلات لیگ برتر فوتبال رفتند و اکنون آن‌ها  بعد از گذراندن تعطیلات نمی‌خواهند که سومین شکست متوالی را متحمل شوند.

تیم هوادار قصد دارد با برد برابر تیم سپاهان جبران مافات کند، اما کار سختی پیش رو دارد.

در آن طرف، تیم سپاهان با سرمایه گذاری زیاد در فصل نقل و انتقالات و جذب  مورایس مربی صاحب نام پرتغالی هنوز نتوانسته انتظار هواداران خود را برآورده کند.

طلایی پوشان اصفهانی با ۹ امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار دارند. آن‌ها قصد دارند از بازی با هوادار نهایت استفاده را کنند و با برتری در این بازی از کورس رقابت با مدعیان قهرمانی عقب نیفتند.

پرسپولیس- تراکتور؛ نبردی حساس در آزادی/ صنعت نفت آبادان- مس رفسنجان؛ بازگشت فیروز کریمی به لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ۶ هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال با ۴ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

رضا پرکاس به علت کسب نتایج ضعیف  از سرمربیگری  تیم صنعت نفت آبادان  برکنار شد و فیروز کریمی جایگزین این مربی شد.

 هواداران آبادانی امیدوارند  که حضور فیروز کریمی باعث شود که شوکی به تیمشان وارد شود و این تیم آبادانی  نتایج درخشانی در ادامه بازی‌ها کسب کند.  

در آن طرف، تیم فوتبال مس رفسنجان بعد از پنج تساوی متوالی توانست با پیروزی برابر تیم هوادار اولین برد خود را کسب کند و با ۸ امتیا ز در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار بگیرد.

شاگردان ربیعی فصل گذشته در هر ۲ بازی رفت و برگشت توانستند تیم هوادار را شکست بدهند و آن‌ها قصد دارند امسال هم بتوانند با برد برابر حریف خود جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.