نخستین تور آزاد ساحلی زنان/ برنامه مرحله نیمه‌نهایی

تیم‌های مازندران دو، گلستان، مازندران یک و هرمزگان یک با شکست حریفان خود به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

نخستین دوره تور ملی ساحلی آزاد زنان ایران که از روز شنبه نهم مهرماه با حضور ۲۴ تیم آغاز شده بود، عصر امروز (یکشنبه دهم مهرماه) با چهار دیدار مرحله یک چهارم نهایی در زمین‌های ساحلی فدراسیون پیگیری شد.

در سومین دیدار این مرحله از مسابقات تیم‌های مازندران یک (فاطمه عباس‌نیا-یاسمن سنائی) و هرمزگان دو (کمند جلیلیان-زهرا پلاشی) به مصاف یکدیگر رفتند و مازنی‌ها دو بر صفر با امتیاز‌های ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۵ حریف را شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

در چهارمین و آخرین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی نیز تیم‌های هرمزگان یک (فاطمه پلاشی-آتوسا صباوند) و قشم یک (روزان امینی‌زاده-کوثر حاضرخواجه) به مصاف هم رفتند و هرمزگان یک دو بر یک به پیروزی رسید.

نماینده قشم در ست دوم این دیدار ۲۲ بر ۲۰ به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول و سوم با امتیاز‌های ۲۱ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۲ نتیجه را به حریف واگذار کرد و از دور مسابقات حذف شد.

در دو دیدار دیگر این مرحله که با حضور مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، تیم‌های مازندران دو (ساحله معصومی-زهرا کاظمی‌نژاد) و گلستان (ثریا قلیچ‌نیازی-زهرا خان‌محمدی) موفق به شکست حریفان خود شدند.

برنامه مرحله نیمه‌نهایی نخستین تور آزاد ساحلی زنان به قرار زیر است:

مازندران دو – گلستان

مازندران یک – هرمزگان یک