بازیکنان خاطی از نساجی کنار گذاشته نشدند

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران دلیل کنار گذاشته نشدن بازیکنان خاطی این تیم را توضیح داد.

حمید مطهری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران هفته گذشته  برای ایجاد اتحاد بین اعضای تیم ضیافت شامی را در یکی از رستوران‌های تهران برگزار کرد، اما در حاشیه این مراسم محمد مهدی نظری و رضا جعفری با یکدیگر به صورت فیزیکی درگیر شدند. بعد از این اتفاق،   مطهری هر ۲ بازیکن را از حضور در تمرینات تیمش منع کرد و آن‌ها را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داد. نظری و جعفری در تمرینات هفته اخیر نساجی و دیدار روز گذشته این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان در فهرست این تیم حضور نداشتند.

محمدرضا مهدوی مربی تیم فوتبال نساجی در این باره به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: بعضی از افراد در هر خانواده‌ای شیطنت‌هایی می‌کنند و این اتفاق هم در تیم ما رخ داد که با مدیریت مطهری جمع و جور شد.   نظری و جعفری بعد از آن اتفاق به اشتباه خود پی بردند و اظهار ندامت کردند. کمیته انضباطی باشگاه هم بعد از شنیدن  اظهارات و دلایل، این ۲ بازیکن را جریمه کرد.  

مهدوی درباره اینکه نظری و جعفری از تیم نساجی به طور کامل اخراج شدند، گفت: نه، این ۲ بازیکن فقط در بازی با نفت مسجد سلیمان حضور نداشتند، اما از امروز در تمرینات حضور می‌یابند و مشکلی در این باره وجود ندارد.