پشتام: در جهانی صربستان تمرکز نداشتم/ محمد بنا برای ما زحمات بسیاری کشید

ملی پوش تیم کشتی فرنگی در جهانی ۲۰۲۲ گفت: در صربستان اصلاً تمرکز نداشتم و نتیجه اش این شد که دستم از رسیدن به مدال کوتاه بماند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

پژمان پشتام گفت: قبل از اعزام به رقابت‌های جهانی درگیر بیماری پدرم بودیم و فکرم مشغول خانه بود. در جهانی هم، نه تمرکز داشتم و نه به لحاظ بدنی توانستم خودم را جمع و جور کنم. خیلی تلاش کردم که به شرایط مطلوب برسم اما واقعیت بدنم شادابی لازم را نداشت و خیلی گیج بودم و در نهایت از رسیدن به مدال محروم شدم.

دارنده مدال برنز رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ با بیان اینکه محمد بنا برای ما بسیار زحمت کشید گفت: با پایان رقابت‌های جهانی محمد بنا خودش مسئولیت همه نتایج را بر عهده گرفت و با بچه‌ها خداحافظی کرد، ولی اصلا فکر نمی‌کردیم موضوع به این صورت جدی باشد که از تیم ملی کناره گیری کند. پس از بازگشت به تهران که من درگیر مراسم فوت پدرم شدم و چند روز بعد توسط دوستان درجریان تغییر کادر فنی قرار گرفتم. به هر صورت برای محمد بنا آرزوی سلامتی دارم و از زحمات او تشکر می‌کنم.

پژمان پشتام که قبل از رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ نروژ مادرش را از دست داد و بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۲ صربستان نیز پدرش به دلیل بیماری سرطان دعوت حق را لبیک گفت در وزن ۸۲ کیلوگرم پیکار‌های جهانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۲ بر ۱ کارپت چالیان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب یاروسلاو فیلچاکوف از اوکراین شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی او از دور رقابت‌ها کنار رفت.