وزیر ورزش: فرمایشات رهبر انقلاب فصل الخطاب بود

وزیر ورزش و جوانان گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد حوادث اخیر فصل‌الخطاب بود.

سید حمید سجادی در حاشیه برگزاری فینال لیگ تنیس در مجموعه باشگاه انقلاب در مورد اغتشاشات و حضور برخی ورزشکاران اظهار داشت: ورزشکاران گل سر سبد نظام هستند و مقام معظم رهبری هم امروز فرمایشات داشتند که فصل الخطاب بود و در دستور کار ما قرار دارد. چند شب قبل نیز از فرمایشات رییس جمهور استفاده کردیم و جایگاه‌ها و نقش‌ها را تببین کردند.

وی ادامه داد: اندکی از اتفاقات که در جامعه ورزشی و هنری افتاده است حتما به جایگاه هنر و ورزش آسیب نمی‌زند و حتما هم ورزشکاران در دل نطام جای دارند. آن‌ها محبوب نظام بوده و هستند و پای آرمان‌ها ایستاده اند. ما کشورمان را دوست داریم و جامعه ورزش به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد افرادی که خدای ناکرده دنبال تجزیه کشور و یک سری مقاصد هستند، به هدف خود برسند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: همه دیدیم چه اتفاقاتی را رقم زدند که خوشایند نبود و هیچ کس هم دوست ندارد این اتفاقات را ببیند. ضرر و زیان‌ها و آتش سوزی و مزاحمت‌هایی که برای مردم و کسب و کار آن‌ها به وجود آمد مورد پسند هیچ کس نیست، نه جامعه ورزشی نه جامعه هنری. ما در آحاد و اقشار مختلف به هیچ عنوان از چنین اتفاقاتی استقبال نمی‌کنیم و مشخص نیست زیر نظر چه کسانی بوده و چگونه برنامه ریزی، هدایت و سرمایه گذاری می‌شود.

سجادی گفت: همانطورکه بزرگان، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر بزرگان فرموند این افراد توفیقات کشور را برنتابیدند. الحمدالله بحث اشتغال در حال رسیدن به نتیجه بود و حتما در آینده به نتیجه می‌رسد. یک سری اتفاقات خوب در کشور شروع شده که آن‌ها برنتابیدند.

وی ادامه داد: ان شاءالله ما باز هم با حمایت و درایت خودمان و با حضور در صحنه و پر کاری خودمان که از قدیم به ما یاد دادند، ثابت می‌کنیم که آن‌ها اشتباه می‌کنند.

وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه فدراسیون تنیس زمین در اختیار ندارد، اظهار داشت: فدراسیون و شرکت توسعه به تفاهماتی رسیدند و یک مجموعه وجود دارد که به محض اینکه قراداد شرکت با بخش خصوصی به پایان برسد، به فدراسیون خواهند داد.