به نقل از کیکر، ماتیاس دی لیخت مدافع گران قیمت بایرن مونیخ در دیدار اخیر این تیم برابر ماینتس در رقابت‌های بوندسلیگا مصدوم شد و همین باعث شد تا در نیمه دوم نتواند به بازی ادامه دهد و تعویض شد. آسیب دیدگی این مدافع جوان، اما باتجربه باشگاه بایرن مونیخ و البته تیم ملی فوتبال […]

 به نقل از کیکر، ماتیاس دی لیخت مدافع گران قیمت بایرن مونیخ در دیدار اخیر این تیم برابر ماینتس در رقابت‌های بوندسلیگا مصدوم شد و همین باعث شد تا در نیمه دوم نتواند به بازی ادامه دهد و تعویض شد.

آسیب دیدگی این مدافع جوان، اما باتجربه باشگاه بایرن مونیخ و البته تیم ملی فوتبال هلند را در آستانه جام جهانی نگران کرد. اما خبر خوب درباره این بازیکن اینکه آسیب دیدگی او جدی نیست و می‌تواند به تمرین گروهی برگردد. باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که بعد از تستی که از دی لیخت گرفته شد مشخص شد که  او مشکلی جدی ندارد و حتی می‌تواند در بازی بعدی برابر اینتر هم به میدان رود.

البته ناگلزمن نیازی ندارد که درباره دی لیخت ریسک کند و باتوجه به صعود قطعی تیم به دور بعد در بازی برابر اینتر از  این بازیکن استفاده نخواهد کرد.دی لیخت در فصل نقل و انتقالات تابستانی از یوونتوس جدا شد تا پیراهن بایرن مونیخ را برتن کند.