چهارمین دوره رقابت‌های آزاد تکواندو آسیا با حضور ۵۳۶ شرکت کننده از دهم آبان آغاز شده است و تا ۱۳ آبان ماه به میزبانی کشور پاکستان در اسلام آباد ادامه دارد. در روز اول رقابت‌های بین المللی پاکستان، دانیال بزرگی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان ابتدا با احمد بهلول از امارات و نایب قهرمان بازی‌های همبستگی کشور‌های […]

چهارمین دوره رقابت‌های آزاد تکواندو آسیا با حضور ۵۳۶ شرکت کننده از دهم آبان آغاز شده است و تا ۱۳ آبان ماه به میزبانی کشور پاکستان در اسلام آباد ادامه دارد.

در روز اول رقابت‌های بین المللی پاکستان، دانیال بزرگی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان ابتدا با احمد بهلول از امارات و نایب قهرمان بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی رو به رو شد و ۲ بر صفر در راند شماری به برتری رسید. بزرگی در ادامه مختار نصیر از کشور مصر را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.  

بزرگی در فینال تمام ایرانی برابر سید امید حسینی در ۲ راند به برتری رسید و مدال طلای این وزن را از آن خود کرد و ۲۰ امتیاز حاصل از این تورنمنت را کسب کرد.

روز دوم نیز مسابقات اوزان ۵۴-،  ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم برقرار است و فرزان عاشورزاده، محمدصادق دهقانی و حسن بشیری به مصاف با رقبا می‌روند. جمعه و در روز پایانی مسابقات نیز آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم با رقبا مبارزه خواهد کرد.

هدایت تیم ملی در این رویداد برعهده مجید افلاکی است؛ جلال خدامی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کند. همچنین تورج خوشروزی نیز سرپرست تیم ملی است.