رونی: آمریکا تمام بازی هایش در جام جهانی را میبازد

کاپیتان سابق سه شیر‌ها در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که تیم ملی آمریکا در حد و اندازه‌های انگلستان نمی‌باشد.

وین رونی آقای گل تاریخ باشگاه منچستریونایتد، در روز‌های اخیر درگیر حواشی و جنجال‌هایی بی پایان، حول محور همبازی سابق خود کریس رونالدو شده و با اظهارات منتقدانه علیه او به تیتر اول رسانه‌ها راه یافته است.

وین رونی در حال حاضر مربیگری تیم دی سی یونایتد در لیگ برتر فوتبال ایالات متحده آمریکا را بر عهده دارد و حضورش در این کشور سبب شده تا خبرنگاران آمریکایی، نظر او را در مورد رقابت تیم ملی آمریکا و انگلیس در جام جهانی جویا شوند.

اسطوره انگلیسی معتقد است که انگلیسی‌ها نسبت به آمریکایی‌ها کاملا برتر هستند. او همچنین مدعی شد که ایالات متحده در حد و اندازه‌های جام جهانی نیست و در دیدار مقابل ولز و تیم ملی کشورمان ایران، شکست خواهند خورد.

رونی در مصاحبه با USA Today Sports گفت: برگزاری جام جهانی در زمستان مقداری عجیب است و این قضیه، تورنمنت را غیر قابل پیش بینی می‌کند. اما با این وجود هیجان انگیز خواهد بود. این رویداد در دوران تعطیلات لیگ آمریکا برگزار خواهد شد، بنابراین من مشتاقانه منتظر تماشای شاگردانم به عنوان یک طرفدار هستم.

او در پاسخ به سوال پیش بینی شما از تقابل انگلستان و آمریکا چیست، گفت:برد ۴ بر ۰ انگلستان! آمریکا تیم خوبی است، آن‌ها بازیکنان خوبی دارند، اما بدون هیچگونه بی احترامی باید بگویم که تیم‌های بهتری نسبت به ایالات متحده در مسابقات وجود دارند.

بهترین راه جهت کسب بهترین نتیجه برای ایالات متحده، تلاش زیاد و سخت شکست خوردن خواهد بود.

در اولین دیدار گروه B رقابت ها، روز یکشنبه تیم ملی انگلستان می‌بایست در مقابل تیم ملی کشورمان بازی کند و ساعاتی بعد، ایالات متحده آمریکا به مصاف ولز می‌رود.