رفتار بیرانوند مضحک و خنده‌دار بود

نشریات انگلیسی، دیدار این تیم برابر تیم ملی ایران در جام جهانی را آسان توصیف کرده اند.

در همان دقایق ابتدایی دیدار دو تیم ایران و انگلیس بود که علیرضا بیرانوند بعد از برخورد شدید با مجید حسینی از ناحیه دچار مصدومیت شدیدی شد و جریان مسابقه برای نزدیک به ۱۰ دقیقه متوقف شد. علیرغم اصرار دروازه بان تیم ملی ایران به ماندن در زمین، در نهایت این برخورد شدید منجر به تعویض بیرانوند شد. جرمین جناس که به عنوان کارشناس در شبکه بی بی سی اسپورت حضور داشت، این رفتار دروازه بان و کادر پزشکی تیم ملی ایران را عجیب توصیف کرده است.

جرمین جناس گفت: “یکی از بازیکنان ایران وارد ماجرا شده و خواست بیرانوند همچنان در زمین بماند. این دروازه بان درخواست زمان بیشتری برای مداوا کرد و البته مشخص بود که در وضعیت خوبی قرار ندارد. متوجه نشدم چرا این اتفاق رخ داد و من واقعا نمی‌دانم چه شد.

به نظر می‌رسد که انگار بیرانوند مجبور به ماندن در زمین بوده و این مضحک و خنده دار است. صحبت و تصمیم گیری در این خصوص مسئولیت کادر پزشکی تیم است. ما در یک تورنمنت بزرگ در سال ۲۰۲۲ قرار داریم. دائماً در مورد ضربه مغزی در فوتبال و اثرات طولانی مدت زوال عقل صحبت می‌کنیم و همچنان این اتفاق رخ می‌دهد. اتفاق عجیب بود، دروازه بان ایران نباید در زمین می‌ماند و فکر می‌کنم این بیشتر شبیه یک شوخی بود. “