واکنش پتر چک به گل جنجالی برونو فرناندز

دروازه‌بان و مدیر فنی سابق چلسی، به گل جنجالی برونو فرناندز به منچسترسیتی واکنش نشان داد و مثل سیتیزن‌ها حکم به مردود بودن این گل داد.

منچستریونایتد امشب در اولدترافورد دربی شهر منچستر را به سود خود پایان داد. مسابقه یونایتد مقابل منچسترسیتی در حالی با پیروزی ۲-۱ شیاطین سرخ به پایان رسید که گل اول این تیم توسط برونو فرناندز در شرایطی مشکوک به ثمر رسید و جنجالی شد.

پیش از آنکه فرناندز توپ را شلیک کرده و از ادرسون عبور دهد مارکوس رشفورد به وضوح در آفساید قرار داشت، ولی گل پذیرفته شد چرا که داور معتقد بود رشفورد در جریان بازی دخالت نداشته است.

چک که تا همین فصل پیش به عنوان مشاور فنی چلسی فعالیت می‌کرد به این گل واکنشی منفی نشان داد و حتی قوانین داوری و تفسیرکنندگان این قوانین را زیر سوال برد.

این دروازه‌بان اسطوره‌ای چلسی در یک توییت نوشت:” گل اول یونایتد ثابت کرد کسانی که قوانین را وضع می‌کنند فوتبال را نمی‌شناسند”.

توییت پتر چک

در پایان بازی اریک تنهاخ، سرمربی یونایتد، به خبرنگاران گفت کاملا درک می‌کند که چرا پپ گواردیولا و تیمش از تصمیم داور درباره گل فرناندز آنقدر عصبانی بودند و هستند. یونایتد با پیروزی امشب حالا تنها یک امتیاز با منچسترسیتی فاصله دارد.