عکس | از پوما به آدیداس؛ رونمایی از کیت جدید ایتالیا

تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا از این پس به جای پوما، پیراهن‌ آدیداس را به تن خواهند کرد و امروز از کیت جدید آتزوری رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ سال گذشته بود که فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد قراردادی طولانی مدت با کمپانی آلمانی آدیداس امضا کرده که به واسطه آن از ماه ژانویه ۲۰۲۳، تیم‌های ملی این کشور(مردان، زنان، جوانان، فوتسال و فوتبال ساحلی) از محصولات این شرکت استفاده خواهند کرد.

به این ترتیب فدراسیون فوتبال ایتالیا پس از ۲۰ سال همکاری مشترک با کمپانی پوما به همکاری خود پایان دادند. امروز آدیداس پس از گذشت ۱۷ روز از آغاز رسمی دومین دوره همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایتالیا، از پیراهن‌های جدید آتزوری رونمایی کرد.

1792566

1792570

پیراهن اول تیم ملی ایتالیا تفاوت‌های محسوسی نسبت به پیراهن قبلی دارد. تفاوت هایی همچون درج سه خط معروف آدیداس، نوار سه رنگ سبز، قرمز وسفید(پرچم ایتالیا) از زیر بغل تا پایین و خطوط مورب منقطع در سرتاسر پیراهن. همچنین پیراهن دوم آتزوری برای بازی‌های خارج از خانه نیز کاملاً متفاوت از پیراهن‌های دوم قبلی این تیم و به رنگ سفید و سورمه‌ای است.

1792569

1792568

این دومین دوره‌ همکاری آدیداس با فدراسیون فوتبال ایتالیاست. دوره قبلی همکاری شرکت آلمانی با ایتالیایی‌ها از سال ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۸ بود.

۲۵۸ ۲۵۸