دکتر حمید جوادی مبارکی مدیرعامل و مالک باشگاه بادرود تهران :

امیدهای بادرود برای بقا در لیگ برتر زنده شد/ به همه بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، دکتر حمید جوادی مبارکه، مدیرعامل باشگاه بادرود تهران بعد از پیروزی این تیم در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان در برابر شهرداری سیرجان گفت: خداوند را شاکرم که در این بازی توانستیم پیروز میدان باشیم که جا دارد به تمامی عوامل کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم. […]

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، دکتر حمید جوادی مبارکه، مدیرعامل باشگاه بادرود تهران بعد از پیروزی این تیم در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان در برابر شهرداری سیرجان گفت: خداوند را شاکرم که در این بازی توانستیم پیروز میدان باشیم که جا دارد به تمامی عوامل کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم.
مدیرعامل بادرود تهران در ادامه گفت: شهرداری سیرجان یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بانوان می‌باشد و نتایجی که تا الان در طی چهارده هفته گذشته کسب کرده است، خود گویای این ادعاست که این تیم از چه قدرتی برخوردار می‌باشد.
وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: باشگاه بادرود تهران علی‌رغم تمامی مشکلات موجود و عدم حمایت از بخش خصوصی سعی کرده براساس رسالتی که برعهده دارد در مسابقات حضوری آبرومندانه داشته باشد و خوشحالم که بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند.
جوادی در پایان صحبت‌های خود خبر از واریز مبلغی از قراردادهای بازیکنان این تیم در صبح امروز داد و گفت: امروز قبل از این بازی مبالغی به حساب بازیکنان واریز شد تا انگیزه بیشتری برای حضور در این مسابقه داشته باشند که خدا را شکر نتیجه داد و آنها توانستند تیم قدرتمند و سوم جدولی شهرداری سیرجان را شکست دهند تا امیدهای بادرود برای ادامه رقابت‌ها و ماندن در لیگ برتر بیشتر شود.