زیدان در دوراهی رئال و پاری سن ژرمن قرار گرفت

به نظر می‌رسد رییس‌جمهور سابق فرانسه نیز در پی متقاعد‌کردن زیدان به پذیرش هدایت پی‌اس‌جی است.

زیدان پس از کناره‌گیری از هدایت رئال مادرید ترجیح داده فعلا مسئولیت فنی تیمی را بر عهده نگیرد.آخرین خبر جدی پیرامون این سرمربی نیز به اظهار نظر جنجالی رییس پیشین فدراسیون فوتبال فرانسه برمی‌گردد. جایی که او پس از بیان جملاتی در مورد زیدان خشم عمومی فوتبال‌دوستان این کشور را برانگیخت و در نهایت مجبور به جدایی از سمت خود شد.

اما حالا چه چیزی در انتظار اوست؟ حتی سارکوزی در حال حرکت است تا او را به پاریس بیاورد. به هرحال بعید است که چهره‌ای مانند زیدان تحسین و نظرات مثبت اکثر قدرت‌های های بزرگ فوتبال اروپا را به خود جلب نکند.

از سوی دیگر، در پس‌زمینه، نیمکت‌های زیادی وجود دارند که به تازگی بدون سرمربی شده یا می‌خواهند این کار را از الان تا ژوئن انجام دهند. علاوه بر این، شانس سومین بازگشت احتمالی به رئال مادرید نیز با توجه به نامطمئن‌بودن جایگاه آنچلوتی در این باشگاه، زنده است.

همچنین نام زیدان به عنوان یک گزینه برای نیمکت‌های تاتنهام، چلسی و پی‌اس‌جی مطرح است که سومی، گزینه ایده‌آلی برای حفظ ارتباط با دنیای فوتبال فرانسه خواهد بود؛ حتی رئیس جمهور سابق این کشور، سارکوزی نیز برای متقاعد‌کردن زیزو به پذیرش هدایت این تیم مصر است.