به مناسبت گرامیداشت روز خلیج فارس

برگزاری مسابقات چندگانه کشوری و جت اسکی در خوزستان

مسابقات چندگانه کشوری و جت اسکی استانی به مناسبت گرامیداشت روز خلیج فارس ...
image_pdfimage_printچاپ خبر

مسابقات چندگانه کشوری و جت اسکی استانی به مناسبت گرامیداشت روز خلیج فارس به میزبانی استان خوزستان در بندر امام خمینی(ره) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، این مسابقات در دو ‌بخش چندگانه که در سطح کشوری و‌ جت اسکی در سطح استانی با نظارت بخش فنی انجمن کشوری و حضور مسولین فدراسیون ورزشهای دریایی و انجمن جت اسکی و جت بت کشوری در 2 بخش آقایان و بانوان طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

در این خصوص فاطمه ابهر (نايب رييس بانوان انجمن جت اسکي) گفت: مسابقات چندگانه و جت اسکی به صورت آزاد بوده و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این مسابقات می‌توانند با انجمن جت اسکی تماس حاصل کنند؛ در تلاش هستیم که مسابقات را در سطح فنی بالایی برگزار کنید تا در خور نامش(جام خلیج فارس) باشد.

وی در ادامه افزود: همانطور که می دانید ما به تازگی از زیر مجموعه فدراسیون انجمنهای ورزشی خارج شده ایم و طبیعتا با مشکلات و معضلات متفاوتی روبرو هستیم اما باید طبق تقویم پیش برویم. ما همیشه در همه استانهای ساحلی مسابقات را برگزار می کردیم و این بار هم استان خوزستان و کمیته جت اسکی این استان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان میزبانی این مسابقات را برعهده خواهند داشت.

نايب رييس بانوان انجمن جت اسکي در خاتمه گفت: جای تشکر دارد که دوستان با وجود مشکلات اقتصادی موجود در کشور برگزاری مسابقات رو برعهده گرفتند و جوایز نفیسی هم به برترینها اهداء خواهد شد.